Modernizacja dróg gruntowych – wzmocnienie płytami Yomb – ul. Bohaterów Getta (etap I – odcinek od ul. Gertrudy Babilińskiej do ul. Zbożowej)
GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00210189
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00210189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 14:08
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f896b968-ca94-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5922045396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00210189 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gruntowych – wzmocnienie płytami Yomb – ul. Bohaterów Getta (etap I – odcinek od ul. Gertrudy Babilińskiej do ul. Zbożowej)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 6
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@um.starogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/starogard_gdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gruntowych – wzmocnienie płytami Yomb – ul. Bohaterów Getta (etap I – odcinek od ul. Gertrudy Babilińskiej do ul. Zbożowej)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f896b968-ca94-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00210189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000874/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja dróg gruntowych – wzmocnienie płytami YOMB
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00083095/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RKiZP 271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane oznaczone tytułem: „Modernizacja dróg gruntowych – wzmocnienie płytami Yomb – ul. Bohaterów Getta (etap I – odcinek od ul. Gertrudy Babilińskiej do ul. Zbożowej).
2. W/w roboty obejmują: wzmocnienie nawierzchni płytami Yomb w ciągu ulicy Bohaterów Getta w Starogardzie Gdańskim wraz z wjazdami do posesji.
3. Zakres prac obejmuje:
a) liniowe roboty pomiarowe w terenie równinnym;
b) wykonanie koryta pod nawierzchnię z płyt grubości 30 cm wraz z wywozem gruntu z korytowania;
c) podsypka grubości 15 cm zagęszczana mechanicznie;
d) dowóz materiałów do miejsca wbudowania;
e) wykonanie jezdni z płyt YOMB grubości 12,5 cm wraz z wjazdami do posesji;
f) regulacja pionowa włazów studni do rzędnych nawierzchni;
g) pielęgnacja nawierzchni (zasypka otworów wraz z zagęszczeniem);
h) uzupełnienie poboczy gruntem po obu stronach jezdni na szer. 0,75 wraz z wyplantowaniem i obrobieniem na czysto.
2) Szczegółowy zakres prac objęty niniejszym zamówieniem określa załączona dokumentacja.
3) Przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest przedstawić aprobatę techniczną IBDiM lub inny certyfikat lub sprawozdanie z badań innej równoważnej jednostki certyfikującej znajdujące się w wykazie Polskiego Centrum Akredytacji lub innej jednostki oceniającej zgodność z innych państw członkowskich dotyczącej zastosowanych płyt ażurowych. Jeśli wykonawca nie spełni tego wymagania wówczas działanie takie będzie poczytywane za uchylanie się przez tego wykonawcę od podpisania umowy.
4) Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami prawa, pozostałymi dokumentami umownymi, zasadami sztuki budowlanej, bezpieczeństwa budowy oraz przyszłej eksploatacji, przy zachowaniu wysokiej jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań oraz w sposób zapewniający przyszłe bezawaryjne i ekonomiczne użytkowanie powstałej infrastruktury zgodnie z jej planowanym przeznaczeniem, a także usunięcie wszystkich wad i usterek, które wystąpią w okresie rękojmi i udzielonej przez Wykonawcę gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269335,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380073,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269335,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ROMAR” Reszczyńscy spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922051474
7.3.4) Miejscowość: Rokocin
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269355,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |