Budowa budynku komunalnego wielorodzinnego przy ulicy Lipowej w Buszkowach
Gmina Kolbudy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00214483
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00214483/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 10:16
- Lokalizacja
- Kolbudy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcacdcf3-0beb-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5832535406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00214483 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku komunalnego wielorodzinnego przy ulicy Lipowej w Buszkowach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kolbudy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staromłyńska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: +48586910520(21)
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kolbudy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolbudy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.kolbudy.pl/gospodarka/zamowienia-publiczne/ogloszenia-o-przetargach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku komunalnego wielorodzinnego przy ulicy Lipowej w Buszkowach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcacdcf3-0beb-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00214483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000700/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa budynku komunalnego w Gminie Kolbudy w miejscowości Buszkowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168469/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2365841,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego
z mieszkaniami komunalnymi wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną oraz komunikacyjną przy ul. Lipowej w Buszkowach na działce nr 181/13. W ramach infrastruktury towarzyszącej planuje się m.in. budowę parkingu, placu zabaw oraz terenów zielonych.
Teren planowanej zabudowy obecnie jest nieużytkowany. Występuje na nim niezorganizowana zieleń w postaci krzewów i drzew przeznaczonych do wycinki przez Wykonawcę. Na działce nie znajdują się obiekty budowlane z wyjątkiem słupów linii elektroenergetycznej przewidzianych do usunięcia przez Wykonawcę. Zapewnienie komunikacji na teren projektuje się poprzez ciąg pieszo-jezdny łączący działkę z ulica Lipową oraz budowę zjazdu z drogi powiatowej.
Przewidziano budynek trzykondygnacyjny mieszkalny, wielorodzinny. Obiekt zaprojektowano
w postaci dwóch segmentów o dwuspadowych dachach z kątem nachylenia 35°, wyposażonych w lukarny i połączonych klatką schodową z windą przekrytymi stropodachem płaskim.
Na poziomie „0” bezpośrednio z zewnątrz możliwy jest dostęp oddzielnymi wejściami do 4 mieszkań zlokalizowanych na parterze, do kotłowni gazowej oraz na wydzieloną klatkę schodową i windę umożliwiającą dojście do lokali znajdujących się na wyższych poziomach. Obiekt składa się z 10 mieszkań, po 5 w każdym segmencie. Segmenty budynku stanowią swoje odbicia lustrzane. Wejście do budynku od strony północnej.
Wjazd na działkę odbywa się za pomocą drogi wewnętrznej o szerokości 6m, z obustronnym miejscami parkingowymi. Ponadto należy wykonać chodniki łączące parking z dojściem do budynku oraz ciąg prowadzący do placu zabaw zlokalizowanego w południowej części terenu. Plac zabaw projektowany o nawierzchni bezpiecznej, piaskowej.
Projektuje się nasadzenia w postaci krzewów wzdłuż południowej granicy placu zabaw.
Na zagospodarowanym terenie planuje się wykonanie przyłączy następujących branż:
- kanalizacji sanitarnej,
- wodociągowe,
- elektroenergetyczne,
- gazowe.
oraz instalacje zewnętrzne:
- kanalizacji sanitarnej,
- wodociągową,
- oświetlenie terenu,
- kanalizacji deszczowej odprowadzanej szczelnego zbiornika podziemnego,
- gazowe.
Kolizje do usunięcia:
- z siecią elektroenergetyczną.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową: projektem budowlanym oraz projektem wykonawczy z sierpnia 2020r. wraz z projektem zamiennym z marca 2021r. opracowaną przez firmę ARKON ATELIER z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kochanowskiego 64/4 pozwoleniem na budowę nr AB.6740.332.2021.KKL.A.GK z 8.04.2021r. przedmiarem robót i specyfikacją techniczną.
Powierzchnia zabudowy budynku: 216,39 m2.
Powierzchnia wewnętrzna: 471,20 m2
Wysokość: 9,53 m
Klasa odporności pożarowej dla budynku: „D”
Liczba kondygnacji: 3
Powierzchnie utwardzone: 521,92 m2 w tym:
- miejsca postojowe 138,55 m2,
- chodniki z kostki betonowej 118,00 m2,
- droga wewnętrzna z betonu asfaltowego 126,93 m2
Zakres robót planowanej inwestycji:
- budowa budynku mieszkalnego wraz z windą,
- budowa przyłącza elektroenergetycznego wraz z instalacją zewnętrzną,
- budowa oświetlenia terenu,
- budowa przyłącza wodociągowego wraz z instalacją zewnętrzna,
- budowa instalacji zewnętrznej kanalizacji deszczowej wraz ze szczelnym podziemnym zbiornikiem na wody opadowe,
- budowa układu komunikacyjnego wraz z parkingiem,
- budowa placu zabaw o nawierzchni bezpiecznej – piaskowej,
- zagospodarowania zielenią w tym nasadzeń,
- budowa zjazdu na działkę z projektowanego ciągu pieszo-jezdnego.
Szczegółowy zakres robót:
a) Odhumusowanie;
b) Wycinka drzew oraz zakrzaczenia;
c) Przygotowanie terenu pod budowę;
d) Roboty ziemne;
e) Fundamenty i izolacja fundamentów;
f) Konstrukcja nadziemia – żelbetowa i murowana;
g) Więźba dachowa i pokrycie dachu;
h) Stolarka okienna i drzwiowa;
i) Elewacja;
j) Wykończenie wnętrz;
k) Szyb windowy i winda;
l) Biały montaż;
m) Przyłącze wodociągowe i zewnętrzna instalacja wodociągowa,
n) Zewnętrzna instalacja gazu;
o) Zewnętrzna instalacja kanalizacji deszczowej;
p) Przyłącze kanalizacji sanitarnej i zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej;
q) Instalacja wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji;
r) Instalacja kanalizacji sanitarnej;
s) Instalacja ogrzewania i gazu;
t) Instalacje elektryczne;
u) Zasilanie główne;
v) WLZ do mieszkań;
w) Instalacja uziemiająca, odgromowa i połączeń wyrównawczych;
x) Instalacje elektryczne pomieszczeń ogólnodostępnych poziom ), 1 i 2 (oświetlenie, gniazda wtyczkowe i inne);
y) Instalacje elektryczne w częściach mieszkalnych;
z) Prace odbiorcze i pomiarowe;
aa) Instalacje teletechniczne: montaż anten RTV-SAT wraz z okablowaniem do SL oraz montaż gniazd RTV i oprzewodowanie mieszkań;
bb) Instalacje zewnętrzne;
cc) Przebudowa sieci OPL;
dd) Zieleń,
ee) Mała architektura
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2496960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2870114,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2496960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Obsługi Budownictwa Paweł Biełuś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6040033121
7.3.3) Ulica: Kominkowa 5
7.3.4) Miejscowość: Kowale
7.3.5) Kod pocztowy: 80-180
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2496960 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |