Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu
Gmina Brzeźnio
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00210114
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00210114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 14:05
- Lokalizacja
- Brzeźnio, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3bcc041-147e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8272140506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00210114 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnio
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wspólna 44
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnio
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-275
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438203026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznio.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznio.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
miniportal.uzp.gov.pl ; www.brzeznio.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3bcc041-147e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00210114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002423/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178635/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia polegający na budowie podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy Brzeźnio obejmuje wykonanie poniższych prac:
- wykonanie fundamentów żelbetowych,
- przygotowanie i montaż zbrojenia,
- izolacje przeciwwilgociowe,
- zasypanie płyt ścian oporowych kruszywem grubym,
- zasypanie wnętrza podjazdu piaskiem,
- podkłady betonowe na podłożu gruntowym,
- nawierzchnie z kostki brukowej betonowej,
- zasypanie wykopów z przerzutem ziemi,
- pochwyty podjazdu ze stali malowanej proszkowo wraz ze słupkami,
- balustrady podjazdu ze stali malowanej proszkowo,
- przepust Ø20 do kanalizacji,
- montaż kratki ściekowej do istniejącej kanalizacji deszczowej,
- remont schodów zewnętrznych.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona dokumentacja projektowa:
1) projekt budowlany
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
3) przedmiar robót
4) kosztorys nakładczy.
W ramach wykonywanych robót Wykonawca jest zobowiązany do doprowadzenia terenu robót do należytego porządku.
W celu prawidłowego sporządzenia oferty, Wykonawca powinien dokonać wizji lokalnej oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności, jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34953000-2 - Rampy wejściowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert t.j. do dnia 30 września 2021 roku do godz. 10.30 nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |