Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej na działkach 8/2, 1, 40/1, 55, 8/1, 10, 9 w obrębie geodezyjnym Krusze.
Gmina Warlubie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00208652
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00208652/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 13:05
- Lokalizacja
- Warlubie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a254549b-1a0f-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5591005054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00208652 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej na działkach 8/2, 1, 40/1, 55, 8/1, 10, 9 w obrębie geodezyjnym Krusze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Warlubie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa
1.5.2.) Miejscowość: Warlubie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 523326040
1.5.8.) Numer faksu: 523326054
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@warlubie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.warlubie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej na działkach 8/2, 1, 40/1, 55, 8/1, 10, 9 w obrębie geodezyjnym Krusze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a254549b-1a0f-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00208652
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017818/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa drogi dojadowej w nawierzchni bitumicznej do gruntów rolnych w m. Krusze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WG.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie drogi gminnej w obrębie geodezyjnym Krusze, w Gminie Warlubie, na odcinku 453,00 metrów, na działkach 8/2, 1, 40/1, 55, 8/1, 10, 9. W celu poprawy płynności, bezpieczeństwa i wygody ruchu planuje się aby projektowana droga gminna lokalna odpowiadała następującym założeniom projektowym:
- szybkość projektowa – 40 km/h;
- obciążenie przyjęto KR1 -3,50 Mg/oś;
- szerokość korony drogi – 5,50 m;
- szerokość nawierzchni jezdni w przekroju drogowym – 4,00 m;
- szerokość poboczy – 2x0,75m;
- klasa drogi – L.
Konstrukcja projektowanej drogi gminnej – jezdnia i zjazdy:
- warstwa ścieralna z asfalbetonu AC8S gr.4cm;
- warstwa wiążąca z asfalbetonu AC16W gr.4cm;
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 gr. Średnia 20cm;
- wyrównanie istniejącej nawierzchni podbudową z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 gr. Średnio 10cm.
Zestawienie powierzchni:
- jezdnia – 1833,00m2;
- zjazdy – 69,00m2;
- pobocza – 660,00m2.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze;
- wzmocnienie istniejącej podbudowy;
- wykonanie nawierzchni;
- wykonanie poboczy i rowów;
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Informacja o unieważnieniu postępowania pn.:„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w technologii nawierzchni bitumicznej na działkach 8/2, 1, 40/1, 55, 8/1, 10, 9 w obrębie geodezyjnym Krusze.”
Ogłoszenie nr 2021/BZP 00186053/01
Na podstawie art. 260 Prawa zamówień publicznych – ustawa z dnia 11 września 2019r. (Dz.U. 2021r., 1129 z późn.zm.) dalej w skrócie Pzp, Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania na przedmiotowe zadanie.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia.
W dniu 5 października 2021 r. o godz. 9.30 upłynął termin, w jakim wykonawcy mogli składać oferty w przedmiotowym postępowaniu. W wyznaczonym terminie do zamawiającego nie wpłynęły oferty.
Podstawa prawna unieważnienia:
W związku z brakiem ofert, unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego dokonuje się na podstawie art. 255 pkt.1) ustawy Pzp z 11 września 2019r. (Dz.U. 2021 poz. 1129 z późn.zm.), który mówi o tym, że nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |