Przeprowadzenie zajęć szkol. w ramach zgrupow. treningowo-dydaktycznego Kursu Psychoterapii w roku 2021 atest. przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne organizowanego przez OLZOiN Szpitala Babińskiego
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00214731
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-06 10:32
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6762096303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
8 przyznanych
Gabinet Psychologiczny Grzegorz StrojnyNowy Sącz, PL
14 000 PLNMałgorzata ChądzyńskaWarszawa, PL
14 000 PLNBarbara Rząsa Gabinet PsychoterapiiKraków, PL
14 000 PLNGabinet Psychologiczny Bartłomiej WalczyńskiNowy Sącz, PL
14 000 PLNGabinet Psychoterapii - Artur KuligRadlin, PL
14 000 PLNPrywatna praktyka psychologiczna Katarzyna DyrekNowy Sącz, PL
4000 PLNPracownia Piotr PietruszaNowy Sącz, PL
2000 PLNGabinet Psychologiczno-Terapeutyczny Teresa Staszak-WęglarzNowy Sącz, PL
2000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.