Remont części pomieszczeń piwnicznych od strony ul. Boduena w budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie przy Placu Powstańców Warszawy 1
URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00221900
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00221900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 10:46
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eece05ca-e08a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5261009497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00221900 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części pomieszczeń piwnicznych od strony ul. Boduena w budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie przy Placu Powstańców Warszawy 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006212789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uokik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uokik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/proceeding/invitations/4822051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ochrona praw konkurencji i konsumentów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części pomieszczeń piwnicznych od strony ul. Boduena w budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie przy Placu Powstańców Warszawy 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eece05ca-e08a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00221900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007754/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczeń oraz korytarzy w budynku UOKiK
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110634/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BBA-2.262.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 307630,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji inwestycji pn. „Remont części pomieszczeń piwnicznych od strony ul. Boduena w budynku Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie przy Placu Powstańców Warszawy 1”.
Zakres robót budowlano – remontowych związanych z remontem części pomieszczeń piwnicznych obejmuje w szczególności:
1) zabezpieczenie wewnętrznych ciągów komunikacyjnych w obrębie remontowanych pomieszczeń,
2) demontaż opraw oświetleniowych, gniazd wtyczkowych, urządzeń sanitarnych, rozebranie ścianek działowych,
3) rozebranie posadzek z wykładzin z tworzyw sztucznych, płytek i systemu parkietowego oraz wykładziny ściennej z płytek, położenie nowej posadzki z kamieni sztucznych, montaż nowych mat gumowych typu puzzle, cyklinowanie pozostałego systemu parkietowego,
4) demontaż skorodowanej lub uszkodzonej instalacji wodnej, następnie odtworzenie po istniejącym śladzie i przekroju elementów,
5) naprawa zarysowań ścian i sufitów, uzupełnienie ubytków, wyrównanie powierzchni ścian szpachlą gipsową, gruntowanie, malowanie ścian i sufitów,
6) demontaż 1 szt. drzwi wewnętrznych wraz z montażem nowych,
7) demontaż 1 szt. drzwi zewnętrznych stalowych wraz z montażem nowych,
8) licowanie ścian płytkami gresowymi o wymiarach 40x40,
9) demontaż starych i montaż nowych sufitów podwieszanych,
10) montaż nowych ścianek działowych,
11) montaż nowych urządzeń sanitarnych,
12) montaż nowych gniazd wtyczkowych i opraw oświetleniowych,
13) montaż nowych elementów wyposażenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ;
2. Projekt budowlano-wykonawczy remontu części pomieszczeń piwnicznych, stanowiący Załącznik Nr 2a do SWZ;
3. Projekt budowlany remontu w zakresie wymiany drzwi zewnętrznych od strony ul. Boduena, stanowiący Załącznik Nr 2b do SWZ;
4. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, zwana dalej „STWiOR”, stanowiąca Załącznik Nr 3 do SWZ;
5. Przedmiar robót, stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ;
6. Projektowane Postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik Nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339636,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 468042,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339636,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DENBUD Przedsiębiorstwo Budowlano – Remontowe Anna Deniszewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260059197
7.3.3) Ulica: ul. Okulickiego 11/7
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-984
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339636,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 38 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |