Konserwacja pokryć dachowych w budynkach Akademii Sztuki Wojennej w latach 2021 – 2023

Akademia Sztuki Wojennej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00213662
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00213662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 09:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a13fc54f-f5c7-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
1130005367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKładzenie zaprawy i rynienUszczelnianie dachuNaprawa i konserwacja dachów

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ CHODKIEWICZGrajewo · lot 0
186 947,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00213662 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja pokryć dachowych w budynkach Akademii Sztuki Wojennej w latach 2021 – 2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuki Wojennej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011574244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. Antoniego Chruściela 103

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.lebiedzinska@akademia.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja pokryć dachowych w budynkach Akademii Sztuki Wojennej w latach 2021 – 2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a13fc54f-f5c7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002459/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Konserwacja pokryć dachowych w budynkach ASzWoj w latach 2021-2023

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141299/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PK.ZZP.261.30.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Uwaga, numeracja przeniesiona z SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest konserwacja pokryć dachowych na budynkach Akademii Sztuki Wojennej w latach 2021 – 2023.
2. Szczegółowy zakres i ilość poszczególnych prac oraz sposób ich realizacji przedstawiony został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiącej Załącznik nr 1A do SWZ oraz w Przedmiarze robót stanowiącym Załącznik nr 1B do SWZ.
3. Zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
4. Zamawiający przyjął orientacyjne wartości obmiarów dla poszczególnych pozycji przedmiaru robót przewidywanych do wykonania w larach 2021-2023. Zamawiający zastrzega, że podane wartości obmiarów mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia w zależności od potrzeb Zamawiającego.
7. Wizja lokalna terenu: Zaleca się, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu,
a także zdobył, na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być przydatne do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Dokonanie wizji lokalnej terenu budowy i jego otoczenia jest możliwe, po uprzednim pisemnym zgłoszeniu emailem, ustaleniu terminu wizji lokalnej. Osobą odpowiedzialną za dokonanie wizji lokalnej jest p. Agnieszka Ryciuk, e-mail: a.ryciuk@akademia.mil.pl
Koszty dokonania wizji lokalnej terenu budowy ponosi Wykonawca.
9. Miejsce wykonania zamówienia: teren Akademii Sztuki Wojennej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186947,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307499,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186947,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Project Consulting Paweł Chodkiewicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Sebastian Święciński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280065821

7.3.3) Ulica: ul. Nasienna 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-241

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186947,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia: 28 miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wcześniejszego wykorzystania kwoty przeznaczonej na ten cel.
2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane