Rozbudowa Cmentarza Komunalnego- etap II poprzez budowę zaplecza socjalno-biurowego oraz budowa kontenera szatniowego na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp.
Miasto Gorzów Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00213228
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00213228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 08:48
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e341c92a-146e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5990019632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Budynki modułowe i przenośne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00213228 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Cmentarza Komunalnego- etap II poprzez budowę zaplecza socjalno-biurowego oraz budowa kontenera szatniowego na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Cmentarza Komunalnego- etap II poprzez budowę zaplecza socjalno-biurowego oraz budowa kontenera szatniowego na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e341c92a-146e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001031/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.40 Rozbudowa Cmentarza Komunalnego – etap II poprzez budowę zaplecza socjalno-biurowego oraz kontenera szatniowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180834/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.40.2021.DW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową budynku socjalno- biurowego (pawilonu o szkieletowej konstrukcji stalowej, tzw. kontenera) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową przy ul. Żwirowej, działka nr 1/6 obręb Staszica, w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa Cmentarza Komunalnego – ETAP II”.Głównym założeniem jest budowa budynku wolnostojącego, niepodpiwniczonego o jednej konstrukcji stalowej, posiadającego jedno pomieszczenie o funkcji biurowej uzupełnione pomieszczeniem sanitarnym oraz przedsionkiem. Posadowienie budynku bezpośrednie na płycie fundamentowej- zgodnie z dokumentacją projektową.
W ramach zadania należy wykonać w szczególności:
- instalacje sanitarne (kanalizacji sanitarnej, ogrzewania, klimatyzacji komfortu i ciepłej wody użytkowej, wentylacji),
- instalacje elektryczne (zalicznikowa linia zasilająca, instalacja oświetlenia podstawowego i awaryjnego, instalacja gniazd wtykowych 230 V i zasilania urządzeń, instalacja przeciwprzepięciowa i wyrównawcza, instalacja odgromowa, ochrona od porażeń, wykonanie rozdzielnicy).
Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia we własnym zakresie i na własny koszt wykona wszelkie roboty budowlane związane z przedmiotem umowy.
Zakres zamówienia określają w szczególności:
a) Projekt umowy,
b) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne,
c) Dokumentacja projektowa,
d) Tabela Elementów Rozliczeniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
4.5.5.) Wartość części: 206903,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową budynku szatni z zapleczem higieniczno-sanitarnym (pawilonu o szkieletowej konstrukcji stalowej, tzw. kontenera) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, zgodnie z dokumentacją projektową przy ul. Olimpijskiej, działka nr 937/10 obręb Słoneczne, w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa zaplecza- kontenera szatniowego przy boiskach treningowych na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wielkopolskim”.Głównym założeniem jest budowa budynku wolnostojącego, niepodpiwniczonego o jednej konstrukcji stalowej. Posadowienie budynku bezpośrednie na płycie fundamentowej- zgodnie z dokumentacją projektową.
W ramach zadania należy wykonać w szczególności:
- instalację ciepłej i zimnej wody (ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego),
- kanalizację sanitarną,
- instalację wentylacji mechanicznej,
- instalację centralnego ogrzewania (sterowanie ogrzewaniem grzejnikami elektrycznymi dla każdego urządzenia osobno, bez scentralizowanego czujnika temperatury),
- instalacje elektryczne,
- wyposażenie sanitarne (umywalka ceramiczna 500 x 410 mm, z baterią jednouchwytową, lustrem metalowym, hakiem metalowym, mydelniczką - szt. 8, kontener wc z toaletą i uchwytem na papier toaletowy - szt. 4, pisuar ze spłuczką - szt. 2, kabina prysznicowa GKF z baterią jednouchwytową i zasłoną prysznicową - szt. 2, podgrzewacz wody 80 l - szt. 2, zawór redukcyjny - szt. 2)
- wyposażenie w zakresie ogrzewania i wentylacji (wentylator wyciągowy – 6 szt., konwektor elektryczny 2kW – 2 szt., ogrzewacz przewiewowy 2kW – 4 szt.)
Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia we własnym zakresie i na własny koszt wykona wszelkie roboty budowlane związane z przedmiotem umowy.
Zakres zamówienia określają w szczególności:
a) Projekt umowy,
b) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne,
c) Dokumentacja projektowa,
d) Tabela Elementów Rozliczeniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
4.5.5.) Wartość części: 345137,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono ofert
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość poszczególnych zamówień częściowych podano wraz z zamówieniami podobnymi.| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |