Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszego poprzez modernizację chodników przy ul. Wojska Polskiego i Mikołaja Kopernika w Lubaniu.
Gmina Miejska Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00213659
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00213659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 09:22
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c56da01-e9fa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6131568359
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00213659 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszego poprzez modernizację chodników przy ul. Wojska Polskiego i Mikołaja Kopernika w Lubaniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Lubań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 7 Dywizji 14
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boi.um@miastoluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.luban.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.miastoluban.pl/urzad,m,10439,ogloszenia-o-zamowieniach.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszego poprzez modernizację chodników przy ul. Wojska Polskiego i Mikołaja Kopernika w Lubaniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c56da01-e9fa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000565/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszego poprzez modernizację chodników przy ul. W. Polskiego i M. Kopernika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121839/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni chodników przy ul. Wojska Polskiego i Mikołaja Kopernika w Lubaniu. Prace obejmują w szczególności rozbiórkę istniejącej nawierzchni bitumicznej, kostki betonowej oraz podbudowy, ułożenie nowych warstw konstrukcyjnych wraz z nawierzchnią z kostki betonowej. Wymianie podlegać będą przyłącza kanalizacji deszczowej wraz z wykonaniem podłączeń rur spustowych sąsiadującego z ulicą budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Przed rozpoczęciem prac obowiązkiem Wykonawcy będzie opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót oraz projektu docelowej organizacji. Projekt tymczasowej organizacji ruchu należy opracować w uzgodnieniu z Inwestorem uwzględniając przy tym organizację robót na placu budowy sąsiadującym z przedmiotowym miejscem przebudowy drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299618,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 728767,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299618,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Malarstwo-Murarstwo-Dekarstwo Bogdan Remez
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131510785
7.3.3) Ulica: Żołnierska 4
7.3.4) Miejscowość: Lubań
7.3.5) Kod pocztowy: 59-800
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299618,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |