„Budowa boiska piłkarskiego w miejscowości Dąbrówka”
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00214243
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00214243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 10:01
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fd2b072-ef97-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00214243 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa boiska piłkarskiego w miejscowości Dąbrówka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 789-70-60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://celestynow.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa boiska piłkarskiego w miejscowości Dąbrówka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fd2b072-ef97-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00214243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001831/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa boiska w Dąbrówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129828/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.45.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska piłkarskiego w miejscowości Dąbrówka,
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja infrastruktury sportowej w Gminie Celestynów”
2. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w ust. 1, polegać będzie na:
1) budowie odwodnienia boiska w postaci kanalizacji deszczowej ze zbiornikiem odparowującym;
2) budowie boiska piłkarskiego w zakresie ukształtowania terenu oraz wykonaniu podbudowy boiska z kruszywa łamanego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja będąca załącznikami do niniejszej SWZ:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
3) SWZ
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
6. Wspólny słownik zamówień (CPV):
45212200-8 – Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45232411-6 – Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
45220000-5 – Roboty inżynieryjne i budowlane
UWAGA!!! Załączona do postępowania dokumentacja projektowa obejmuje całościową realizację inwestycji, polegającej na budowie boiska piłkarskiego na działce nr 622 w Dąbrówce w gminie Celestynów z infrastrukturą towarzyszącą, składającą się z kanalizacji deszczowej z drenażem i zbiornikiem odparowującym, oświetlenia terenu, dojść do obiektu, ogrodzenia, obiektów małej architektury, zaś zakres postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nr RIZPiFZ.271.45.2021 pn. „Budowa boiska piłkarskiego w miejscowości Dąbrówka” obejmuje tylko:
1. budowę odwodnienia boiska w postaci kanalizacji deszczowej ze zbiornikiem odparowującym;
2. ukształtowanie terenu oraz wykonanie podbudowy boiska z kruszywa łamanego.
Wszędzie, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „LUB RÓWNOWAŻNY”. Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych, o ile zaproponowane materiały będą spełniały minimalne parametry określone w dokumentacji projektowej. Zamawiający uzna materiały/ urządzenia zastosowane przez wykonawcę za równoważne w szczególności, gdy spełnią one minimalne wymagania zawarte w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie składu materiałowego, głównych parametrów działania, charakterystycznych wymiarów, sposobu wykonania, wytrzymałości, konstrukcji oraz sposobu montażu. Wykonawca, który zamierza powołać się na rozwiązania równoważne do opisanych przez zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały i urządzenia spełniają wymagania określone przez zamawiającego. W przypadku zastosowania urządzeń równoważnych wykonawca zobowiązany jest przedstawić dokumenty potwierdzające równoważność w zakresie: składu materiałowego, głównych parametrów działania, charakterystycznych wymiarów, sposobu wykonania, wytrzymałości, konstrukcji sposobu montażu oraz spełniania wymagań zamawiającego określonych w dokumentacji przetargowej (w szczególności w dokumentacji projektowej).
UWAGA! Podstawą obliczenia ceny oferty dla Wykonawcy winna być jego kalkulacja własna wynikająca z rachunku ekonomicznego, wykonanego w oparciu o wiedzę techniczną oraz opis przedmiotu zamówienia, w tym dokumentację projektową. Ze względu na sposób wynagradzania (ryczałt) przedmiary robót stanowiące załącznik do niniejszej dokumentacji mają charakter pomocniczy i służą – wraz z pozostałymi elementami SWZ – do wyceny zamówienia przez potencjalnych Wykonawców. Przedmiary mają charakter pomocniczy w celu ułatwienia przygotowania oferty. Zamawiający podkreśla, że przedmiary nie stanowią wystarczającej podstawy do przygotowania oferty. Ofertę należy przygotować na podstawie załączonej dokumentacji, załączników do SWZ.
UWAGA! W związku z rozliczeniem ryczałtowym Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu budowy i jego otoczenia, a także zdobył, na swoją własną odpowiedzialność i ryzyko, wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być konieczne
do przygotowania oferty oraz zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej terenu budowy poniesie Wykonawca. Przedmiar robót nie stanowi podstawy do obliczenia wartości zamówienia. Nie uwzględnienie przez Wykonawcę jakichkolwiek kosztów robót budowlanych na etapie sporządzania oferty nie może stanowić podstawy roszczeń Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230010,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238620,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238620,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zające-Darkop Dariusz Zając Sośninka 86 08-450 Łaskarzew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262023294
7.3.3) Ulica: Sośninka 86
7.3.4) Miejscowość: Łaskarzew
7.3.5) Kod pocztowy: 08-450
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |