Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie
Gmina Święciechowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00223423
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00223423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 13:18
- Lokalizacja
- Święciechowa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00fcc403-e3ab-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6972235722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00223423 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułańska
1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: (65) 5333510
1.5.8.) Numer faksu: (65) 52995548
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.swieciechowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00fcc403-e3ab-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00223423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000836/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112105/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FS.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 487091,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie”. 2. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
a) Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie:
- wodociągu z rury : PVC PN 10 DZ160 *6,2 mm – dł. 2179,0 m
oraz punktów węzłowych wykonanych z : - kształtek PVC 160 mm
- kształtek i armatury żeliwnej DN 300, 150 i 80 mm ( węzły : W1, - W17 ) w tym : - zasuwa żeliwna kołnierzowa, miękkouszczelnioną DN 150 mm - 3 szt. w węźle W1, W7, W12Hn10 - zasuwa żeliwna kołnierzowa, miękkouszczelnioną DN 80 mm - w węzłach hydrantowych oznaczonych Hn - hydrant nadziemny Dn 80 mm - 14 szt. Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o pozwolenie na budowę nr 422/P/2016 z dnia 15.06.2016 r. na dz. 297/1, 20/1, 20/3, 20/6, 5199/2 – obręb Niechłód i 4/1, 91/1 – obręb Trzebiny.
b) budowę rozdzielczej sieci wodociągowej na dz. 20/1 i 185/11 w m. Niechłód gm. Święciechowa. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie :
- przewodu wodociągowego z rury PVC DN 110 mm, PN10, SDR 17 w wykopie otwartym - długości 395,60 m. - hydrantów nadziemnych DN 80 mm szt. 3. Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o zgłoszenie AB.6743.2.71.2021 z dnia 14.04.2021 r.
c) budowę rozdzielczej sieci wodociągowej na dz. 20/4, 28, 46 w m. Niechłód gm. Święciechowa. Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie :
- przewodu wodociągowego z rury PVC DN 110 mm, PN10, SDR 17 w wykopie otwartym - długości 252,68 m. - hydrantów nadziemnych DN 80 mm szt. 2. Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o zgłoszenie AB.6743.2.70.2021 z dnia 14.04.2021 r. Zamawiający zaleca wykonanie robót w następującej kolejności: zakres wynikający z ust. 2 lit. a), potem zakres wynikający z ust. 2 lit. b), a następnie zakres wynikający z ust. 2 lit. c). Uwaga: Wykonawca musi wykonać projekt tymczasowej organizacji ruchu dla każdego z ww. zakresu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ: część I, część II i część III), w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót „STWIOR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz projekcie
budowlanym (Załącznik nr 11 do SWZ). Wymienione dokumenty są załącznikami niniejszej SWZ i wraz z nią są zamieszczone na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz internetowej stronie Zamawiającego bip.swieciechowa.pl. Dokumentacja projektowa jest istotnym elementem zamówienia i jakiekolwiek wymaganie zawarte w tym dokumencie jest tak samo wiążące, jak gdyby występowało ono we wszystkich dokumentach. Wykonawca nie może wykorzystywać na swoją korzyść jakichkolwiek błędów lub braków w Dokumentacji projektowej, a o ich wykryciu winien bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego, który zdecyduje o dokonaniu zmian lub
uzupełnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 758981,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 758981,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 758981,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLKOP Paweł Poloch
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972100100
7.3.3) Ulica: ul. 55 Pułku Piechoty 18
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 758981,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |