Przebudowa drogi gminnej ulicy Bursztynowej w Kątach Rybackich

GMINA SZTUTOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00212665
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00212665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 07:53
Lokalizacja
Sztutowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37172866-f380-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5792070986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN SZUTOWICZBartoszyce, PL · lot 0
999 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00212665 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej ulicy Bursztynowej w Kątach Rybackich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZTUTOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 55

1.5.2.) Miejscowość: Sztutowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 55-247-81-51

1.5.8.) Numer faksu: 55-247-83-96

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sztutowo.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sztutowo.bipgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej ulicy Bursztynowej w Kątach Rybackich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37172866-f380-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00212665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002059/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej ulicy Bursztynowej w Kątach Rybackich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140280/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UZ.271.04.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 812195,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa odwodnienia dróg gminnych, drogi wojewódzkiej nr 501 wraz z przebudową infrastruktury i wymianą nawierzchni drogowej w Kątach Rybackich:
- odcinek nr 4 ul. Bursztynowa (DG nr 180013G);
- odcinek nr 2 ul. Rybacka (DW nr 501) od ul. Bursztynowej do ul. Wczasowej.
Zakres robót obejmuje działki nr: 465/19, 465/20, 465/22, 465/23, 465/30, 514, 515, 522, 525, 527, 531, 353/2, 356/1, 356/2, 357/1, 362, 363/1, jednostka ewidencyjna 221005_2, obręb 0002 Katy Rybackie.
Podstawowy zakres prac:
a) Roboty przygotowawcze, pomiarowe i wykończeniowe w ul. Bursztynowej (odcinek nr 4) 0,252km;
b) Rozbiórka istniejącej nawierzchni z płyt betonowych oraz podbudowy betonowej w ul. Bursztynowej - płyty drogowe pochodzące z demontażu istniejącej nawierzchni należy przewieźć i ułożyć w jednej lokalizacji, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego - odległość do miejsca składowania płyt wyniesie do 3 km.
c) Wykonanie koryta pod jezdnię i chodniki głębokości 20cm – 1492,5m2;
d) Wykonanie podsypki cementowo-piaskowej z zagęszczeniem – 1492,5m2;
e) Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego - warstwa dolna 20cm – 1492,5m2;
f) Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne – 1592,5m2;
g) Ustawienie krawężników na ławach 417,5m;
h) Wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, miejsc postojowych i zjazdów z kostki brukowej betonowej kolorowej na podsypce cementowo-piaskowej – 1091m2+ 401,5m2;
i) Regulacja urządzeń podziemnych;
j) Roboty ziemne - wykonanie i zasypanie wykopów dla potrzeb sieci i przyłączy kanalizacji sanitarnej deszczowej i wodociągowej w tym przewiertu sterowanego pod jezdnią DW 501;
k) Prace montażowe kanalizacji sanitarnej, deszczowej i wodociągowej – łącznie 259m;
l) Budowa oświetlenia ulicznego na słupach oświetleniowych z siecią zasilającą w rowach kablowych – 170mb.
m) Roboty przygotowawcze, pomiarowe, ziemne i montażowe branży sanitarnej oraz na potrzeby oświetlenia ulicznego w ul. Rybackiej (odcinek nr 2) - 0,206km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 999000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1186950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 999000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. MARPOL Marcin Szutowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7431623502

7.3.3) Ulica: Wiatrak 4D

7.3.4) Miejscowość: Bartoszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 11-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 999000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane