Przebudowa ul. Kombatantów - zamówienia podobne
Miasto Gorzów Wlkp.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00215737
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00215737/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 11:41
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-def000c2-064a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5990019632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00215737 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Kombatantów - zamówienia podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.pieczkowska@um.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Kombatantów - zamówienia podobne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-def000c2-064a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00215737
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001031/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.39 Przebudowa ul. Kombatantów - zamówienia podobne.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający w udzielonym zamówieniu podstawowym (nr sprawy: BZP.271.8.2021.IKP) przewidział zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych i wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W związku z powyższym Zamawiający jest uprawniony do przeprowadzenia postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021r. poz. 1129).
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.37.2021.IKP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania będzie wykonanie robót budowlanych zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, tj. przebudowa dalszego odcinka ul. Kombatantów na długości około 253,40 metrów wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów z czterowlotowego na skrzyżowanie typu rondo. Roboty realizowane będą na podstawie dokonanego zgłoszenia robót do administracji architektoniczno- budowlanej i zlokalizowane na działkach o nr 447, 444/2, 440/3, 2316, 92/1, 92/2, obręb 2 – Górczyn.
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje wykonanie sfrezowania istniejących warstw konstrukcyjnych jezdni na grubość 10 cm i wykonanie nowych warstw: wyrównawczej gr. 2 cm, wzmacniającej siatka geosyntetyczna, wiążącej AC16W grubości 4 cm, ścieralnej SMA8 grubości 4 cm ul. Kombatantów. W ramach prac przewiduję się również korektę istniejących zjazdów, regulację istniejących wlotów na skrzyżowaniach wraz z wymianą nawierzchni, wykonanie chodników, zmianę skrzyżowania z czterowlotowego na skrzyżowanie typu rondo.
Zestawienie podstawowych projektowanych powierzchni (etap II – zamówienia podobne) szczegółowy zakres prac wskazano w TER:
• wykonanie warstwy ścieralnej SMA 8 gr. 4 cm - ok. 2846,10 m2
• wykonanie warstwy wiążącej AC 16W gr. 4 cm - ok. 2708,10 m2
• ułożenie geosiatki - ok. 2696,00 m2
• wykonanie warstwy podbudowy AC8P - ok. 2760,10 m2
• wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego - ok. 525,00 m2
• wykonanie warstwy stabilizacji C1,5/2,0 - ok. 1428,00 m2
• wykonanie i profilowanie koryta - ok. 1340,03 m2
• wykonanie wykopów - ok. 17 m3
• wykonanie nasypów - ok. 9 m3
• ustawienie krawężników - ok. 646,00 m
• ustawienie obrzeży - ok. 577,30 m
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm - ok. 1080,95 m2
• wykonanie trawników - ok. 646,00 m2
• wykonanie prac rozbiórkowych (płyty betonowe, kostka, podbudowa) - ok. 2560,50 m2
• wykonanie frezowania - ok 2688,00 m2
• wykonanie wpustów – 7 sztuk
• regulacja studni zaworów – 22 sztuk
• wykonanie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) – 394,60 m2
• Wykonanie oznakowania pionowego (ustawienie znaków) – 26 szt.
• Wykonanie nawierzchni betonu cementowego - ok. 113,50 m2
Szczegółowy zakres robót został określony w Tabeli Elementów Rozliczeniowych i dokumentacji technicznej, natomiast istotne dla stron postanowienia zawarte zostały w projekcie umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1007149,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1007149,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1007149,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROVIA POLSKA S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6350000127
7.3.4) Miejscowość: Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce
7.3.5) Kod pocztowy: 55-040
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1007149,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |