Modernizacja muru oporowego toru kolarskiego wraz z budową łącznika komunikacyjnego na terenie strzelnicy sportowej obiektu sportowego przy ul. Północnej 36 w Łodzi

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00217505
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00217505/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 13:35
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0434d334-fe7d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneKonstrukcje z betonu zbrojonegoWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00217505 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja muru oporowego toru kolarskiego wraz z budową łącznika komunikacyjnego na terenie strzelnicy sportowej obiektu sportowego przy
ul. Północnej 36 w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.uml.lodz.pl/urzad-miasta/przetargi/ https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja muru oporowego toru kolarskiego wraz z budową łącznika komunikacyjnego na terenie strzelnicy sportowej obiektu sportowego przy
ul. Północnej 36 w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0434d334-fe7d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00217505

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150133/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-II.271.70.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

(Numeracja zgodna z SWZ) 5.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie modernizacji muru oporowego wraz z budową nowego łącznika komunikacyjnego pomiędzy strzelnicą otwartą a krótkodystansową, które obejmują m. in.:
5.1.1 Roboty budowlano-montażowe:
a) naprawa zarysowanych fragmentów muru oporowego oraz jego szczelin,
b) zasypanie żwirem i piaskiem istniejącego przejścia z zapewnieniem odpływu wód opadowych,
c) budowa nowego łącznika komunikacyjnego,
d) wykonanie pokrycia łącznika wraz z obróbkami blacharskimi, rynnami i rurami spustowymi.
5.1.2 Roboty elektroinstalacyjne:
a) wykonanie instalacji oświetlenia ogólnego i ewakuacyjnego,
b) montaż nowej tablicy instalacji elektrycznej wraz z wewnętrzną linią zasilającą.
5.1.3 Inne roboty towarzyszące niezbędne do prawidłowej realizacji zamierzenia budowlanego.
5.2 Zakres prac winien być wykonany zgodnie z dokumentacją projektową
i STWiORB wykonanymi przez Przedsiębiorstwo Projektowo – Wykonawcze ARKONBUD w Łodzi zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami i normami.
5.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz dokumentacji, o której mowa w pkt 5.2. SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do oferty z najkorzystniejszą ceną.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458458,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474256,13 PLN

2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane