Wykonanie zam. polegającego na powtórzeniu robót bud o podobnym char. do zam podst. pn.: „Remont dróg przy użyciu kruszywa kamiennego” w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021 dla m. Wiązownica Duża.
GMINA STASZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00215744
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00215744/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 11:42
- Lokalizacja
- Staszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ed895ad-2045-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8661608731
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00215744 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zam. polegającego na powtórzeniu robót bud o podobnym char. do zam podst. pn.: „Remont dróg przy użyciu kruszywa kamiennego” w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021 dla m. Wiązownica Duża.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STASZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Opatowska 31
1.5.2.) Miejscowość: Staszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158648305
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@staszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.staszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/staszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zam. polegającego na powtórzeniu robót bud o podobnym char. do zam podst. pn.: „Remont dróg przy użyciu kruszywa kamiennego” w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021 dla m. Wiązownica Duża.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ed895ad-2045-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00215744
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002218/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Wykonanie zam. polegającego na powtórzeniu robót bud. o podobnym charakterze do zmówienia podstawowego pn: „Remont dróg przy użycia kruszywa kamiennego” w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194616/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z wymogami art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zachodzą przesłanki udzielenia przedmiotowego zamówienia tj.: wykonanie zamówienia powierzy się wykonawcy zamówienia podstawowego tj. Piotr Bąk Firma Handlowo – Usługowa „PIOTR – BUD”, ul. Legionów Polskich 2F, 28-200 STASZÓW,
1. zamówienie zostanie udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego,
2. zamówienie przewidziane było w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem,
3. całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczeniu wartości zamówienia podstawowego, wartość zamówienia stanowi kwotę netto 8 536,00 zł (słownie zł: osiem tysięcy pięćset trzydzieści sześć 00/100) i nie przekracza 50% wartości zamówienia podstawowego netto 40 713, 75 zł (słownie zł: czterdzieści tysięcy siedemset trzynaście 75/100
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.15.5.2021.III
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8536,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowe zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych do zamówienia podstawowego pn.: „Remont dróg przy użyciu kruszywa kamiennego” w ramach funduszu sołeckiego na rok 2021 dla miejscowości: Oględów, Podmaleniec, Stefanówek, Wola Osowa, Zagrody i obejmuje: zakup, dowóz, rozplantowanie i uwałowanie ok.130 ton kruszywa kamiennego pochodzenia mineralnego – (mieszanka sortowana 0-31,5 mm zgodnie z PN-EN 13043:2004) na drogi gminne na terenie gminy Staszów w miejscowości Wiązownica Duża w ilościach i miejscach wskazanych przez Zamawiającego.
Transport materiału w wyznaczone miejsce polegał będzie na dowozie ładunku o wadze nie mniejszej niż:
− 4 tony samochodem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 9 ton
− 10 ton samochodem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 19 ton
− 20 ton samochodem ciężarowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 33 tony
− wyrównanie równiarką samojezdną z uwałowaniem dróg utwardzonych w latach poprzednich o łącznej dł. około 2,0 km,
oraz inne konieczne do wykonania prace gwarantujące prawidłowe funkcjonowanie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Bąk Firma Handlowo – Usługowa „PIOTR – BUD”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 260453266
7.3.3) Ulica: Legionów Polskich 2F
7.3.4) Miejscowość: Staszów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-200
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |