Przebudowa leśniczówki Bącka Huta z dobudową ganku

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kartuzy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00220785
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00220785/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 09:25
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c85743ba-01a0-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5890010100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ LEHMANNKiełpino, PL · lot 0
484 785,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00220785 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa leśniczówki Bącka Huta z dobudową ganku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kartuzy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036810

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nadleśniczego Sobiesława Mościckiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kartuzy@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_gdansk/nadl_kartuzy/zamowienia_publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kartuzy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa leśniczówki Bącka Huta z dobudową ganku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c85743ba-01a0-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00220785

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00065877/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa budynku mieszkalnego w leśnictwie Bącka Huta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156709/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z dobudową ganku- leśniczówka Bącka Huta.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
* rozebranie i utylizacja istniejącego ganku w konstrukcji drewnianej,
* budowa nowego ganku w konstrukcji murowanej z fundamentem,
* ocieplenie stropu nad piwnicą, ocieplenie dachu oraz stropu od środka,
* przebudowa wewnątrz w postaci połączeń pomieszczeń poprzez likwidację ściany oraz wybudowanie podciągu,
* likwidacja przejścia pomiędzy pomieszczeniami,
* likwidacja okna,
* demontaż i utylizacji starej instalacji oraz wykonanie nowej instalacji wod-kan wraz z montażem przyborów sanitarnych,
* demontaż i utylizacja starej instalacji elektrycznej oraz wykonanie nowej instalacji elektrycznej,
* demontaż i utylizacja starej stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowej stolarki,
* montaż parapetów zewnętrznych,
* ocieplenie elewacji dodatkową warstwą izolacji z styropianu, wykończenie elewacji tynkiem cienkowarstwowym,
* roboty wykończeniowe elewacji i dachu po ociepleniu ścian zewnętrznych oraz montażu stolarki,
* czyszczenie blachodachówki,
* wykonanie ścianek działowych,
* montaż parapetów wewnętrznych,
* wykonanie podłóg i posadzek,
* montaż drzwi zewnętrznych,
* wykończenie ścian i sufitów,
* wykonanie wejścia do budynku z pojazdem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) dokumentacja projektowa (załącznik nr 9 do SWZ);
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (załącznik nr 11 do SWZ);
c) przedmiar robót (załącznik nr 10 do SWZ).
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren będzie teren leśnictwa Bącka Huta, dz. nr 3141, obręb Kamienica Królewska, gmina Sierakowice, powiat kartuski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484785,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484785,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484785,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Rafał Lehmann

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891123088

7.3.3) Ulica: Starowiejska 62

7.3.4) Miejscowość: Kiełpino

7.3.5) Kod pocztowy: 83-307

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484785,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane