Wykonanie węzłów higieniczno - sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie pomieszczeń Szpitala w Poznaniu do wymogów określonych w decyzjach pokontrolnych PIP i SANEPID
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00215047
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00215047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 10:54
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1fabeae-0951-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7811618944
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00215047 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie węzłów higieniczno - sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie pomieszczeń Szpitala w Poznaniu do wymogów określonych w decyzjach pokontrolnych PIP i SANEPID
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juraszów 7/19
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-479
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: watral@lutycka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutycka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.lutycka.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie węzłów higieniczno - sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie pomieszczeń Szpitala w Poznaniu do wymogów określonych w decyzjach pokontrolnych PIP i SANEPID2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1fabeae-0951-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00215047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00018752/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie węzłów higieniczno-sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163238/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZW/DZP/53/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie węzłów higieniczno - sanitarnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych w ramach zadania dostosowanie pomieszczeń Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu do wymogów określonych
w decyzjach pokontrolnych PIP i SANEPID - zgodnie z załącznikami do niniejszej SWZ oraz projektem umowy
Prace na oddziale prowadzone będą w godzinach 7:30 do 17:00, natomiast prace głośne tj. kucie, wiercenie, mogą być prowadzane w godzinach uzgodnionych
z Działem Technicznym.
Całość prac będzie prowadzona podczas funkcjonowania oddziału szpitalnego
z uwzględnieniem nie zakłóconej pracy pracowników Szpitala oraz biorąc pod uwagę dobro pacjentów.
Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia rejonu prowadzenia prac
aby nie dopuścić do zabrudzeń korytarzy i zapewnia codzienne utrzymanie czystości. Wszelkiego rodzaju odpady budowlane muszą zostać zutylizowane z obowiązującymi przepisami.
Po zakończonych pracach należy wykonać i przedstawić wyniki pomiarów instalacji elektrycznej w remontowanych pomieszczeniach.
Zalecana wizja lokalna w celu oględzin miejsca wykonywanych prac - wniosek
o przeprowadzenie wizji lokalnej należy przesłać na adres e-mailowy watral@lutycka.pl
Kontakt w sprawie realizacji umowy z Działem Technicznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.
Etapy prac każdorazowo będą uzgadniane z Działem Technicznym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 462000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 462000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Normax Janusz Norkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861183129
7.3.3) Ulica: Południowa 33a
7.3.4) Miejscowość: Promnice
7.3.5) Kod pocztowy: 62-005
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 462000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-13SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta z dniem 30.09.2021 r., natomiast Termin realizacji przedmiotu Umowy wynosi: Strony ustalają termin zakończenia Inwestycji w terminie 10 tygodni od daty przekazania Wykonawcy pomieszczeń do modernizacji (nie później niż 7 dni od daty zawarcia umowy)| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |