Budowa parkingu w m. Końskowola pomiędzy ulicami Lubelską i Kurowską

Gmina Końskowola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00218826
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00218826/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-06 14:57
Lokalizacja
Końskowola, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7418e1a4-f518-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7162671389
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniPodłączenia energetycznePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ ZADURAGóry, PL · lot 0
329 654,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00218826 z dnia 2021-10-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu w m. Końskowola pomiędzy ulicami Lubelską i Kurowską

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskowola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pożowska

1.5.2.) Miejscowość: Końskowola

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 811886201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konskowola.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkonskowola.bip.lubelskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-konskowola.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu w m. Końskowola pomiędzy ulicami Lubelską i Kurowską

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7418e1a4-f518-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00218826

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017367/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa parkingu pomiędzy ul. Lubelską a ul. Kurowską wraz z toaletą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137984/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 552067,47 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 280630,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w branży drogowej, branży elektrycznej oraz branży sanitarnej, w ramach zadania pn.: „Budowa parkingu wraz z toaletą publiczną w m. Końskowola pomiędzy ulicami Lubelską i Kurowską”.

Zakres robót objętych zadaniem, przewiduje w szczególności:
 roboty przygotowawcze,
 roboty ziemne,
 budowa parkingu na 25 miejsc postojowych - (20 miejsca dla samochodów osobowych z kostki szarej prostokątnej, 2 miejsca dla autobusów z kostki szarej prostokątnej, 3 miejsca dla niepełnosprawnych z kostki szarej prostokątnej pomalowanej farbą w kolorze niebieskim, utwardzenie terenu i ciąg pieszy z kostki szarej prostokątnej, droga dojazdowa do miejsc parkingowych z kostki czarnej prostokątnej, linie dzielące miejsca parkingowe z kostki czarnej kwadratowej),
 wykonanie płyty fundamentowej wraz z izolacją pod toaletę publiczną
 wykonanie elementów BRD,
 uporządkowanie terenu robót, w tym wykonanie nasadzeń zieleni.


Zakres robót obejmuje również wykonanie przyłącza kanalizacyjnego, wodociągowego oraz elektrycznego do budynku toalety (wraz z ich zabezpieczeniem, tj. montażem dekli zabezpieczających, muf, zasów- konieczność zabezpieczenia wynika z planowej budowy toalety w późniejszym etapie) a następnie zabezpieczenie wykonanych przyłączy w sposób uniemożliwiający ingerencję w przyłącza osób postronnych); wykonanie zasilenia stacji ładowania pojazdów w energię elektryczną poprzez projektowane WZL z istniejącego złącza, wykonanie oznakowania. Zamawiający zwraca uwagę na konieczność pozostawienia przyłączy jako nieaktywnych (z uwagi na dostawę stacji ładowania pojazdów oraz budowę toalety w późniejszym etapie).
UWAGA:
Z zakresu zamówienia Zamawiający wyłącza dostawę stacji ładowania pojazdów oraz budowę toalety publicznej. Zakres tych prac jest określony w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, jednakże zakres ten nie będzie realizowany w niniejszym zamówieniu. Powyższe oznacza, ze Wykonawca nie wycenia tego zakresu.

Zakres zadania obejmuje ponadto wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Projektach budowlano - wykonawczych i wykonawczych, oraz przedmiarach robót - stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający informuje, że przedmiary robót udostępnione w załączniku nr 1 do SWZ mają charakter pomocniczy dla sporządzenia oferty.
Wykonawca zobowiązany jest w ofercie uwzględnić wszystkie roboty zawarte w dokumentacji projektowej niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przedmiar robót nie stanowi podstawy do wyceny ofert.
Wykonawca we własnym zakresie wykona odpowiednie zabezpieczenia i oznakowania robót. Przy realizacji zamówienia wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia dowolnego producenta pod warunkiem, że materiały te i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od opisanych w dokumentacji.
W przypadku niezgodności pomiędzy poszczególnymi elementami dokumentacji technicznej stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ, Zamawiający prosi o ich wskazywanie na etapie postępowania przetargowego, aby mógł dokonać ich interpretacji w formie odpowiedzi na pytania. Po zawarciu umowy, w przypadku pojawienia się w/w rozbieżności, Zamawiający będzie dokonywał ich interpretacji na bieżąco, bez możliwości podwyższenia wynagrodzenia ryczałtowego.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31311000-9 - Podłączenia energetyczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329654,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 466994,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329654,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartłomiej Zadura Zakład Budowy Dróg i Mostów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162650849

7.3.3) Ulica: Góry 85A

7.3.4) Miejscowość: Markuszów

7.3.5) Kod pocztowy: 24-173

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329654,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2,5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane