Modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz: ul. Nowa, ul. Partyzantów - Przysietnica - Barcice
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225094
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225094/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 07:30
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24703c0a-0f09-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225094 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz: ul. Nowa, ul. Partyzantów - Przysietnica - Barcice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 18 442 64 88
1.5.8.) Numer faksu: +48 18 442 63 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://pzd.nowy-sacz.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz: ul. Nowa, ul. Partyzantów - Przysietnica - Barcice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24703c0a-0f09-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225094
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003291/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz: ul. Nowa, ul. Partyzantów Przysietnica - Barcice w km 0+005 - 0+385, 0+385 - 0+820
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171409/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.261.54.2021.WZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1449260,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja drogi powiatowej nr 1533 K Stary Sącz: ul Nowa, ul. Partyzantów - Przysietnica – Barcice w km 0+005 – 0+385 oraz 0+385 – 0+820.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. Roboty w zakresie jezdni:
a. Rozbiórka istniejącej nawierzchni – frezowanie
b. Rozebranie fragmentu podbudowy z kostki kamiennej,
c. Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszyw (na fragmencie jezdni),
d. Warstwa wyrównawcza z mieszanek mineralno-bitumicznych AC22P,
e. Wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych AC16W,
f. Wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni mieszanki mastyksowo-grysowej SMA 11,
2.2. Roboty w zakresie chodnika:
a. Rozbiórka istniejących chodników
b. Montaż krawężników kamiennych oraz obrzeży betonowych na ławie betonowej,
c. Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszyw (chodniki),
d. Wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej,
2.3. Roboty w zakresie odwodnienia
a. Regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych (z wymianą włazów)
b. Regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych ulicznych (z wymianą krat)
2.4. Roboty wykończeniowe:
a. Humusowanie z obsianiem
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja projektowa składająca się z następujących opracowań:
3.1. Plany sytuacyjne, przekroje typowe,
3.2. Przedmiar robót,
3.3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4. Droga objęta remontem posiada kategorię ruchu KR3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1620005,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2133213,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1620005,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 492001410
7.3.3) Ulica: Jagodowa 55
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1620005,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |