„Utwardzenie nawierzchni parkingowej przed świetlicą wiejską w Cerekwicy. ”
Gmina Rokietnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00218820
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00218820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 14:56
- Lokalizacja
- Rokietnica, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22d865bf-1604-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7772834884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00218820 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utwardzenie nawierzchni parkingowej przed świetlicą wiejską w Cerekwicy. ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokietnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Golęcińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rokietnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-090
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 61 89 60604
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rokietnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rokietnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rokietnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utwardzenie nawierzchni parkingowej przed świetlicą wiejską w Cerekwicy. ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22d865bf-1604-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00218820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002773/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Utwardzenie nawierzchni parkingowej przed świetlicą wiejską w Cerekwicy.s
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 312531,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach tego opracowania projektuje się ustawienie krawężników, utwardzenie o
nawierzchni bitumicznej, ustawienie obrzeży oraz wykonanie chodników.
Zamówienie obejmuje m.in.:
I Branża drogowa
1. Roboty przygotowawcze
2. Usunięcie humusu 7m3
3. Wykopy - 220 m3
4. Podbudowa z mieszanki związanej cementem – 614m2
5. Podbudowa z betonu C 8/10 - 150 m2
6. Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej -150 m2
7. Krawężnik (15x30, ,) na ławie betonowej C12/15 z oporem -łącznie 180 mb
8. Obrzeże betonowe (8x30cm) na ławie betonowej C12/15 z oporem – 50mb
9. Roboty wykończeniowe, plantowanie i humusowanie skarp z obsianiem trawą - 180 m2
10. Oznakowanie poziome i pionowe – zgodnie z projektem org. Ruchu
Uwaga:
Zamawiający dopuszcza zamianę podbudowy z mieszanki związanej cementem na warstwę kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie po zatwierdzeniu przez inspektora nadzoru .
II Branża sanitarna
1. Ułożenie kanałów z rur PVC 160mm -łącznie 26 mb.
2. Ułożenie kanałów z rur PVC 315mm -łącznie 180 mb.
3. Studnie kanalizacyjne z elementów betonowych DN1000 mm - 2 szt.
4. Wpusty ściekowe z elementów betonowych i żelbetowych DN500 z osadnikiem 1,0 m – 4szt.
III Branża oświetleniowa
1. Ułożenie kabla oświetleniowego w wykopach – 267mb.
2. Montaż słupów oświetleniowych wys 8m z oprawami LED - 7szt.
IV Pozostałe roboty
3. Montaż ławek parkowych z oparciem - 2 szt.
4. Montaż koszy na śmieci pojemność 90L – 1 szt.
5. Montaż stojaków dla rowerów - 4 szt.
6. Montaż masztu flagowego aluminiowego o wys. 6 m – 1szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej 381 431,29 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia- 194 705 zł bruttoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381431,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381431,29 PLN
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |