Wykonanie remontu sanitariatów w budynku OCRM Opole
Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00219028
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00219028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-06 15:17
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1db09f29-19fc-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7542650979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00219028 z dnia 2021-10-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu sanitariatów w budynku OCRM Opole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292445
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2-4
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-367
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77/4413639
1.5.8.) Numer faksu: 77/4413645
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pogotowie.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pogotowie.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/ , https://pogotowie.opole.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu sanitariatów w budynku OCRM Opole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1db09f29-19fc-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00219028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00183425/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu kompleksowego remontu sześciu sanitariatów wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186034/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT/DOAZ/01/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 217931,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu kompleksowego remontu sześciu sanitariatów wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych w Opolskim Centrum Ratownictwa Medycznego.
4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja Techniczna, w skład której wchodzą:
a) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
b) Opis techniczny.
c) Przedmiary robót (stanowiące funkcję pomocniczą, nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia).
d) Rysunki.4.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – Dokumentacja Techniczna , zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.
4.6 Zamówienie musi być realizowane zgodnie z warunkami Umowy , której wzór stanowi załącznik nr 3 .do SIWZ., będący integralną częścią niniejszej dokumentacji. Zapisy zawarte w Umowie traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert tj.: 04.10.2021r., do godziny 11.00 wpłynęła 1 oferta: RADEX BIS SP. Z O. O. UL. MAKARSKIEGO 11/9, 49-305 BRZEG cena brutto 420 383,25 zł.Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust.4 ustawy Pzp, zmieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj.: 300.000,00 PLN Brutto.
Wobec powyższego, że cena oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420383,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420383,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-10-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |