Docieplenie budynku głównego "Labirynt" od strony zachodniej i części północnej wraz z wymianą parapetów.

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00221800
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00221800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 10:40
Lokalizacja
Rawicz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd6d91ac-0641-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6991960536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie domów opiekiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW MIAŁKOWSKIRydzyna, PL · lot 0
220 161,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00221800 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie budynku głównego "Labirynt" od strony zachodniej i części północnej wraz z wymianą parapetów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4

1.5.2.) Miejscowość: Rawicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 667113117

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcuwrawicz.bipstrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie budynku głównego "Labirynt" od strony zachodniej i części północnej wraz z wymianą parapetów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd6d91ac-0641-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00221800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002509/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Docieplanie budynku głównego "Labirynt" od strony zachodniej i części północnej wraz z wymianą parapetów.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160893/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.3.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242172,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie docieplenia budynku głównego „Labirynt" Domu Pomocy Społecznej w Pakówce od strony zachodniej i części północnej wraz
z wymianą parapetów. W zakres prac wchodzą między innymi następujące czynności:
1) oczyszczanie starej elewacji z odbiciem tynku zniszczonego,
2) uzupełnienie ubytków tynku i wyrównanie,
3) rozebranie starych parapetów,
4) przygotowanie powierzchni oczyszczonej do ocieplania m.in. wklejenie siatki
z włókna szklanego,
5) ocieplanie ścian budynku (styropian 10 cm) o powierzchni 608,84 m2,
6) nałożenie masy tynkarskiej,
7) nałożenie tynku mozaikowego na cokole budynku,
8) montaż parapetów stalowych,
9) zagruntowanie całej powierzchni i pomalowanie farbą silikonową zawierającą kwarc,
10) przed przystąpieniem do prac dociepleniowych demontaż orynnowania, a po ich zakończeniu ponowny montaż rynien i rur spustowych.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w:
1) kosztorysie ofertowym z przedmiarem wg Załącznika Nr 6,
2) STWiOR – warunki ogólne wg Załącznika Nr 8,
3) STWiOR – roboty dociepleniowe wg Załącznika Nr 9.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215213-3 - Roboty budowlane w zakresie domów opieki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220161,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260474,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220161,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Ogólnobudowlanych Mirosław Miałkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971890152

7.3.4) Miejscowość: Kłoda 59C

7.3.5) Kod pocztowy: 64-130

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220161,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-07

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane