„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy i przebudowy przejść dla pieszych w Powiecie Poddębickim”
POWIAT PODDĘBICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00222096
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00222096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 11:00
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2605b1fd-19f2-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8281356097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00222096 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy i przebudowy przejść dla pieszych w Powiecie Poddębickim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PODDĘBICKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934826
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łęczycka 16
1.5.2.) Miejscowość: Poddębice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43-678-78-60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@poddebicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poddebicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poddebicki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy i przebudowy przejść dla pieszych w Powiecie Poddębickim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2605b1fd-19f2-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00222096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003739/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1700E w m. Brzeg
1.1.4 Przebudowa i budowa przejść dla pieszych w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych Nr 3705E i Nr 5137E w m. Budzynek
1.1.5 Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3707E w m. Byczyna
1.1.6 Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3723E w m. Małyń
1.1.7 Przebudowa przejść dla pieszych w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych Nr 3746E ul. Północna i Nr 3749E ul. Krótka w m. Poddębice
1.1.8 Przebudowa przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3730E w m. Uniejów ul. Kościelnicka
1.1.9 Budowa przejścia dla pieszych, droga powiatowa Nr 2531E m. Wartkowice
1.1.10 Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3730E w m. Wilamów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186199/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRI.272.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 obejmuje przebudowę i budowę przejść dla pieszych w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych Nr 3705E i Nr 5137E w m. Budzynek w formule „zaprojektuj i wybuduj"4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 115330,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 obejmuje budowę przejścia dla pieszych, droga powiatowa Nr 2531E m. Wartkowice w formule „zaprojektuj i wybuduj”4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 36518,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 obejmuje przebudowę przejść dla pieszych w obrębie skrzyżowania dróg powiatowych Nr 3746E ul. Północna i Nr 3749E ul. Krótka w m. Poddębice w formule „zaprojektuj i wybuduj”4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 17393,50 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 obejmuje przebudowę przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3723E w m. Małyń w formule „zaprojektuj i wybuduj"4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 47730,08 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 obejmuje przebudowę przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1700E w m. Brzeg w formule „zaprojektuj i wybuduj”4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 81019,52 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 6 obejmuje przebudowę przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3730E w m. Uniejów, ul. Kościelnicka w formule „zaprojektuj i wybuduj"4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 52841,46 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 7 obejmuje przebudowę przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3707E w m. Byczyna w formule „zaprojektuj i wybuduj”4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 49630,89 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 8 obejmuje przebudowę przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 3730E w m. Wilamów w formule „zaprojektuj i wybuduj”4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 48693,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (194 340,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (141 856,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194340,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194340,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (151 290,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (44 918,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151290 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151290 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (84 870,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (21 394,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155595,00 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (102 090,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (58 708,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (163 590,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (99 654,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163590,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590,00 PLN
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (108 240,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (64 995,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (108 240,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (61 046,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108240,00 PLN
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ Wykonawca złożył ofertę, która zawiera cenę (102 090,00 zł brutto) przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (59 893,00 zł brutto)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |