Roboty bud na Cm Prądnik Czerwony w Krk Cz 1 Czyszczenie i zabezpieczenie przed graffiti tylnej ściany kolumbarium E. Cz 2 Zabezpieczenie tylnej ściany kolumbarium A i B przed wodą opadową i gruntową

Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00224544
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00224544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 14:58
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a26f0768-e494-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6762590500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie kształtowania cmentarzyRoboty na cmentarzachRoboty elewacyjneZewnętrzne czyszczenie budynkówOdnawianie

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW ŻENTKOWSKIPiła, PL · lot 0
59 958,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00224544 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty bud na Cm Prądnik Czerwony w Krk Cz 1 Czyszczenie i zabezpieczenie przed graffiti tylnej ściany kolumbarium E. Cz 2 Zabezpieczenie tylnej ściany kolumbarium A i B przed wodą opadową i gruntową

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zck-krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty bud na Cm Prądnik Czerwony w Krk Cz 1 Czyszczenie i zabezpieczenie przed graffiti tylnej ściany kolumbarium E. Cz 2 Zabezpieczenie tylnej ściany kolumbarium A i B przed wodą opadową i gruntową

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a26f0768-e494-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00224544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001094/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Roboty budowlane na Cmentarzu Prądnik Czerwony w Krakowie: Część 1 – Czyszczenie tylnej ściany kolumbarium. Część 2 – Remont kolumbarium „niebieskiego” przed budynkiem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114803/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P – 19 / TP / 2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 947039,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.1. Część 1 – Czyszczenie i zabezpieczenie przed graffiti tylnej ściany kolumbarium E, w tym:
3.1.1.1. Oczyszczenie i zmycie kamiennej elewacji,
3.1.1.2. Uzupełnienie ubytków kamienia i spoinowania,
3.1.1.3. Hydrofobizacja,
3.1.1.4. Zabezpieczenie przed graffiti.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
3.2.2. dokumentacji projektowej (załącznik nr 4a do SWZ),
3.2.3. STWiORB (załącznik nr 4b do SWZ),
3.2.4. przedmiarze (załączniki nr 4c do SWZ). Zamawiający informuje, że niniejszy załącznik załącza do SIWZ w dwóch formatach: plik PDF do odczytu w programie komputerowym np. Adobe Acrobat Document oraz plik XML do odczytu w programie komputerowym np. NORMA, ZUZIA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy

45215400-1 - Roboty na cmentarzach

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45454100-5 - Odnawianie

4.5.5.) Wartość części: 29636,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1.2. Część 2 – Zabezpieczenie tylnej ściany kolumbarium A i B przed wodą opadową i gruntową, w tym:
3.1.2.1. Rozbiórka i renowacja balustrad,
3.1.2.2. Rozbiórka i odtworzenie nawierzchni alejek,
3.1.2.3. Wykonanie i podłączenie drenażu opaskowego do istniejącej kanalizacji,
3.1.2.4. Czyszczenie i izolacja tylnej ściany kolumbarium,
3.1.2.5. Wykonanie pokrycia blachą zadaszenie kolumbarium (kontynuacja),
3.1.2.6. Roboty malarskie elewacji,
3.1.2.7. Renowacja terenu i sadzenie krzewów w miejsce dokonanych usunięć.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
3.2.2. dokumentacji projektowej (załącznik nr 4a do SWZ),
3.2.3. STWiORB (załącznik nr 4b do SWZ),
3.2.4. przedmiarze (załączniki nr 4c do SWZ). Zamawiający informuje, że niniejszy załącznik załącza do SIWZ w dwóch formatach: plik PDF do odczytu w programie komputerowym np. Adobe Acrobat Document oraz plik XML do odczytu w programie komputerowym np. NORMA, ZUZIA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy

45215400-1 - Roboty na cmentarzach

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45454100-5 - Odnawianie

4.5.5.) Wartość części: 740314,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59958,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59958,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59958,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Żentkowski Galeria Czystości

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7641406745

7.3.3) Ulica: Poznańska 70

7.3.4) Miejscowość: Piła

7.3.5) Kod pocztowy: 64-920

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59958,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Roboty budowlane na Cmentarzu Prądnik Czerwony w Krakowie: Część 2 – Zabezpieczenie tylnej ściany kolumbarium A i B przed wodą opadową i gruntową”, z przyczyn wskazanych w art. 255 pkt 2 ustawy, tj.: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W sprawie przedmiotowego postępowania wpłynęły oferty od Wykonawców:
1. Gemstone Sp. z o.o., ul. Warzywna 24, 35-310 Rzeszów. Zamawiający był zobowiązany do jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 w zw. z art. 266 ustawy,
2. PPHU MDTRANS Mariusz Dąbrowski, Poradów 44, 32-200 Miechów. Zamawiający był zobowiązany do jej odrzucenia na podstawie art. art. 226 ust. 1 pkt 14 w związku z art. 266 ustawy.

W związku z powyższym, w niniejszym postępowaniu nie pozostała żadna oferta nie podlegająca odrzuceniu.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie
art. 255 pkt 2 ustawy.

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane