„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5 części zamówienia

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00222241
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00222241/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 11:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6f1ef12-ea20-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBudowa obiektów inżynierii wodnejUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

Wykonawcy

5 przyznanych

BOGUSŁAW CEKIERALimanowa, PL · lot 0
89 873,84 PLN
ALFRED CZUBAZakliczyn, PL · lot 1
41 204,94 PLN
ALFRED CZUBAZakliczyn, PL · lot 2
178 542,68 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE PEKUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKraków, PL · lot 3
397 805,17 PLN
ALFRED CZUBAZakliczyn, PL · lot 4
303 183,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00222241 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5 części zamówienia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzgw@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.przetargi.wody.gov.pl.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów” - z podziałem na 5 części zamówienia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6f1ef12-ea20-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00222241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Tarnów - RZGW Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122718/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.94.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 751023,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1
„Drobne prace utrzymaniowe na rzekach i potokach na terenie
Nadzoru Wodnego Tarnów”
Przedmiotem inwestycji jest udrożnienie dopływów rzeki Dunajec na potokach: Szczepanowski, Paleśnianka oraz Radłowski poprzez likwidację zatorów, odcinkowe wykoszenie skarp, likwidację odsypisk w dnie potoków. Prace powinny być wykonane w sprzyjających warunkach atmosferycznych oraz zapewnić swobodny spływ wody. Niewykonanie wyżej wymienionych robót będzie skutkować utrudnionym spływem wód, zwłaszcza w okresie bujnej wegetacji roślinności porastającej skarpy ww. cieków, a tym samym w okresie deszczowym powodować lokalne podtopienia.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
Potok Szczepanowski:
- ręczne/mechaniczne koszenie roślinności porastającej skarpy, obustronnie
w km 1+000 – 1+500 z wygrabieniem pokosu - 2000 m2,
- Rozbiórka zatorów w km 0+000 – 1+500 z utylizacją materiału z rozbiórki – 120 m3
Potok Paleśnianka:
- wycinka zakrzaczeń porastających skarpy potoku (odrosty z ubezpieczenia stopy skarpy, samosiejki) wraz
z rozdrobnieniem i wywozem materiału z wycinki – 0,7 ha
- likwidacja odsypisk z wbudowaniem materiału w ubytki na skarpach lub w przegłębienia w km 9+433 – 11+000 – 180 m3
- Udrożnienie światła mostu w km 9+920 - 95 m3
Potok Radłowski
- Rozbiórka zatorów w km 3+400 – 4+500 z utylizacją materiału z rozbiórki – 120 m3
Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

4.5.5.) Wartość części: 49959,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2
„Potok Drużkowianka w km 0+000 -2+102 w m. Piaski Drużków gm. Czchów pow. brzeski, woj. małopolskie - udrożnienie, wykoszenie, konserwacja i uzupełninie ubezpieczeń”
Przedmiotem inwestycji jest udrożnienie prawego dopływu rzeki Dunajec na potoku „Drużkowianka” w km 0+000 – 2+102 na działkach nr 17/1, 17/2, 71/1 w miejscowości Piaski - Drużków, gm. Czchów poprzez likwidację zatorów, wykoszenie skarp potoku, odcinkowe odmulenie dna, usunięcie zakrzaczeń oraz maprawę stopnia betonowego. W bezpośrednim sąsiedztwie potoku „Drużkowianka” występuje zabudowa mieszkaniowa i komunikacyjna (drogi: powiatowa i lokalna). Prace powinny być wykonane w sprzyjających warunkach atmosferycznych, aby nie zniszczyć skarp i dna potoku, oraz zapewnić swobodny spływ wody. Niewykonanie wyżej wymienionych robót będzie skutkować utrudnionym spływem wód, zwłaszcza w okresie bujnej wegetacji roślinności porastającej skarpy potoku, a tym samym w okresie deszczowym powodować lokalne podtopienia.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
- ręczne/mechaniczne koszenie roślinności porastającej skarpy potoku, z rozdrobnieniem pokosu do rozmiaru sieczki - 6000 m2, (2,0 m szer. skarpy)
- wycinka zakrzaczeń porastających skarpy potoku wraz z rozdrobnieniem i wywozem materiału z wycinki – 0,7 ha
- naprawa stopnia betonowego – km 0+340
- uzupełnienie narzutu kamiennego w ujściowym odcinku potoku
- uzupełnienie ubytków gruntu skarpy prawej z makroniwelacją w ujściowym odcinku potoku

Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.) Wartość części: 34823,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3
„Potok Wolanka w km 0+000 - 6+497 w m. Zakliczyn, Wesołów, Zdonia, Wola Stróska gm. Zakliczyn pow. tarnowski, woj. małopolskie - udrożnienie, wykoszenie”
Przedmiotem inwestycji jest udrożnienie potoku Wolanka prawego dopływu rzeki Dunajec wraz z wykoszeniem brzegów i usunięciem zakrzaczeń, usunięcie zatorów z gałęzi, rumoszu i śmieci w km 0+000 -6+497 w miejscowości Zakliczyn (dz. nr 9/2), Wesołów (dz. nr 530), Zdonia (dz. nr 21/11 i 68/1) i Wola Stróska (dz. nr 127, 139) gmina Zakliczyn. W km 3+700 – 3+770 planowana jest zabudowa kamieniem naturalnym wyrw brzegowych zlokalizowanych bezpośrednio w sąsiedztwie zabudowań. W ww. odcinku potoku przewiduje się również uzupełnienie narzutu kamiennego w dnie. Potok zlokalizowany jest w terenie
o zagospodarowaniu typowo rolniczym, z przewagą obszarów zajętych pod uprawy rolne.
W bezpośrednim sąsiedztwie potoku Wolanka występuje zabudowa jednorodzinna, infrastruktura drogowa, pola oraz łąki. Odcinek potoku w km 0+230 – 1+130 jest obwałowany. Niewykonanie wyżej wymienionych robót będzie skutkować utrudnionym spływem wód, zwłaszcza w okresie bujnej wegetacji roślinności porastającej skarpy potoku, a tym samym w okresie deszczowym powodować lokalne podtopienia.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
- ręczne/mechaniczne koszenie roślinności porastającej skarpy potoku, obustronnie
z wygrabieniem pokosu - 38900 m2,
- zabudowa wyrw brzegowych narzutem kamiennym z kamienia naturalnego w km 3+700 – 3+770 wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi – 270 m3
- wycinka zakrzaczeń porastających skarpy potoku w km 3+700 – 5+800 wraz
z rozdrobnieniem i wywozem materiału z wycinki – 0,65 ha
- uzupełnienie narzutu kamiennego w dnie w km 3+700 – 3+770 - 75 m3,
- usunięcie zatorów z gałęzi, rumoszu i śmieci z wywozem i utylizacją na odcinku potoku 3+700 – 5+800 – 98 m3
- usunięcie odsypisk w dnie z wbudowaniem w skarpy i zasypem wyrw w dnie – 120 m3
- udrożnienie dna potoku w km 0+000 – 0+900 z wywozem materiału z udrożnienia – 900 mb

Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.) Wartość części: 159959,04 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4
„Konserwacja tamy równoległej z poprzeczkami brzeg prawy rz. Dunajec w km 21+150 - 21+700 w m. Niedomice gm. Żabno, pow. tarnowski, woj. małopolskie”
Przedmiotem inwestycji jest odsunięcie nurtu rzeki Dunajec od jego prawego brzegu i zabezpieczenie go przed destrukcyjną działalnością rzeki. Konieczność wykonania prac na wnioskowanym odcinku wiąże się z postępującą degradacją istniejącej budowli, co powoduje zagrożenie dla prawego wału rzeki, mogące skutkować jego przerwaniem, co w konsekwencji może doprowadzić do powodzi obejmującej znaczny przyległy teren, powodując ogromne straty materialne.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
• Usunięcie roślinności porastającej tamę – 0,56 ha
• Niezbędne prace ziemne polegające na usunięciu warstwy namułu z uszkodzonej tamy - 420 m3
• Wykonanie faszynady - 300 m3
• Ułożenie ścieli faszynowej – bez przybicia - 300 m2
• Uzupełnienie nasypu tamy i poprzeczek kamieniem naturalnym dowiezionym z kamieniołomu - 1275 m2

Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.) Wartość części: 399983,21 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5
„Potok Siemiechówka w km 0+000 - 10+500 w m. Siemiechów gm. Gromnik pow. tarnowski woj. małopolskie - udrożnienie, wykoszenie, zasypanie wyrw, konserwacja i uzupełnienie ubezpieczeń”

Przedmiotem zamówienia jest udrożnienie, wykoszenie, zabudowa wyrw brzegowych i dennych oraz uzupełnienie ubezpieczeń z koszy siatkowo - kamiennych pot. Siemiechówka km 0+000 – 10+500 w m. Siemiechów, gm. Gromnik, pow. tarnowski, woj. małopolskie
Zakres robót obejmuje:
- ręczne/mechaniczne koszenie roślinności porastającej skarpy potoku, obustronnie z wygrabieniem pokosu - 12400 m2,
- zabudowa wyrw brzegowych narzutem kamiennym z kamienia naturalnego w km 1+450 – 1+600 wraz z niezbędnymi robotami ziemnymi – 298 m3
- wycinka zakrzaczeń porastających skarpy potoku wraz z rozdrobnieniem i wywozem materiału z wycinki – 1,00 ha
- wykonanie narzutu kamiennego w dnie w km 1+450 – 1+600 - 190 m3,
- usunięcie zatorów z gałęzi, rumoszu i śmieci z wywozem i utylizacją na odcinku potoku– 425 m3
- uzupełnienie ubezpieczeń z koszy siatkowo - kamiennych – 80 m3

Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.5.) Wartość części: 279613,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57505,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121335,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89873,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Robót Melioracyjnych i Remontowo- Budowlanych DRENBUD 30-434 Kraków, ul. Białostocka 12

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 67 900 111 06

7.3.3) Ulica: ul. Białostocka 12

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-434

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89873,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41204,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41204,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41204,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873-106-46-74

7.3.3) Ulica: Wesołów

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn, Wesołów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41204,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178542,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178542,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178542,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873-106-46-74

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn, Wesołów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178542,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 397805,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 439110,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 397805,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „PEKUM” Sp. z o.o. ul. Grzegórzecka 67c/141A, 31-559 Kraków

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 679-006-66-56

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-559

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 397805,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303183,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303183,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 303183,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEL-DROG Alfred Czuba 32-840 Zakliczyn, Wesołów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 873-106-46-74

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn, Wesołów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 303183,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane