„Adaptacja części pomieszczeń budynku gimnazjum na Dzienny Dom SENIOR+ w Rajczy” – II postępowanie.

GMINA RAJCZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00221963
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00221963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 10:52
Lokalizacja
Rajcza, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-173e695f-00cb-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5532511956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SPOREKRycerka Górna, PL · lot 0
728 833,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00221963 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja części pomieszczeń budynku gimnazjum na Dzienny Dom SENIOR+ w Rajczy” – II postępowanie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAJCZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182692

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Górska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rajcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-370

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugrajcza@rajcza.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rajcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ https://rajcza.pl/zamowienia-publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja części pomieszczeń budynku gimnazjum na Dzienny Dom SENIOR+ w Rajczy” – II postępowanie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-173e695f-00cb-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00221963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.TPBN.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn.: „Adaptacja części pomieszczeń budynku gimnazjum na Dzienny Dom Senior+ w Rajczy” – II postępowanie na działkach o nr: 1051/2, 1051/5, 1051/7, 1050/33
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) Projektach budowlanych – Załącznik 5a (projekt budowlany – część główna), Załącznik 5b (projekt budowlany – instalacje sanitarne) i Załącznik 5c (projekt budowlany – instalacje elektryczne) do SWZ;
b) Specyfikacjach technicznych – Załącznik 6a (STWiOR – część budowlana), Załącznik 6b (STWiOR – CO), Załącznik 6c (STWiOR – WOD-KAN), Załącznik 6d (STWiOR – instalacje hydrantowe) i Załącznik 6e (STWiOR – Elektryka) do SWZ;
c) Przedmiarach robót – Załącznik 7a (przedmiar robót – budowlany), Załącznik 7b (przedmiar robót – instalacje sanitarne), Załącznik 7c (przedmiar robót – WOD-KAN) oraz Załącznik 7d (przedmiar robót – instalacje elektryczne) do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 728833,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 728833,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 728833,98 EUR

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Wykończeniowe „REMAL” Paweł Sporek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531027282

7.3.3) Ulica: Rycerka Górna 237

7.3.4) Miejscowość: Rycerka Górna

7.3.5) Kod pocztowy: 34-370

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 728833,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane