Przebudowa przejść dla pieszych
Starostwo Powiatowe w Złotowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00220683
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00220683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 09:16
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e06975ce-1608-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7671450797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00220683 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Złotowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790928
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Piasta 32
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zlotow-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zlotow.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zlotow.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przejść dla pieszych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e06975ce-1608-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00220683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009041/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa przejść dla pieszych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181064/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORO.272.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Tarnówka na drodze powiatowej 1045P.Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany oraz STWiOR – załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 101227,81 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Święta na drodze powiatowej 1050PZakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
8) Sygnalizacja świetlna
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany, STWiOR oraz projekt sygnalizacji świetlnej wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych – załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 173700,45 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Stara Wiśniewka – przy przedszkolu na drodze powiatowej 1022PZakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
8) Sygnalizacja świetlna
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany, STWiOR oraz projekt sygnalizacji świetlnej wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych – załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 177715,82 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Stara Wiśniewka – przy kościele na drodze powiatowej 1022PZakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany oraz STWiOR - załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 135332,61 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Radawnica na drodze powiatowej nr 1021PZakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
8) Sygnalizacja świetlna
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany, STWOiR oraz projekt sygnalizacji świetlnej wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych – załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 136814,08 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa przejścia dla pieszych w miejscowości Brzeźnica na drodze powiatowej nr 1019PZakres robót budowlanych obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Podbudowa
4) Nawierzchnia
5) Elementy ulic
6) Oznakowanie przejścia
7) Doświetlenia przejścia dla pieszych
8) Roboty wykończeniowe
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany oraz STWOiR – załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 170083,23 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |