„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Grybów” - z podziałem na 3 części zamówienia
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00222673
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00222673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 12:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0952119e-e954-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneBudowa obiektów inżynierii wodnej
Wykonawcy
3 przyznane
KAMIL MIGACZDługołęka-Świerkla, PL · lot 0
98 296,68 PLNZBIGNIEW ZĄBERKamionka Wielka, PL · lot 1
198 304,29 PLNZBIGNIEW ZĄBERKamionka Wielka, PL · lot 2
98 246,25 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00222673 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Grybów” - z podziałem na 3 części zamówienia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: renata.jablonska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.przetargi.wody.gov.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Grybów” - z podziałem na 3 części zamówienia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0952119e-e954-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00222673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Grybów - RZGW Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121152/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.97.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 411022,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:„Udrożnienie pot. Jasienianka km 0+950 - 1+900 wraz z zasypem wyrw, oraz zasyp wyrwy w km 2+140 - 2+200 m. Wojnarowa, gm. Korzenna”
Celem wykonania prac utrzymaniowych związanych z wykonaniem zasypu wyrwy i udrożnienia potoku Jasienianka w m. Wojnarowa jest:
1. Udrożnienie potoku Jasienianka w km 0+950 – 1+900 w m. Wojnarowa
2. Zasyp wyrwy kamieniem łamanym o śr. większej od 70 cm w km 2+140 – 2+200 na prawym brzegu potoku Jasienianka na wcześniej wykonanym zasypie ziemno–żwirowym.
3. Zapewnienie przez wykonawcę robót nadzoru przyrodniczego na realizacją zadania.
Materiał uzyskany z wykopu (udrożnienia) na zadaniu Nr 1 zostanie pozyskany jako wykop na odkład, a następnie zostanie przewieziony na odl. do 1 km i wbudowany w zasyp wyrwy w km 2+140 – 2+200 na prawym brzegu potoku Jasienianka w ilości około 100 m3. Pozostała część materiału pochodząca z udrożnienia potoku Jasienianka w km 0+950 – 1+900 pozyskana jako wykop na odkład zostanie przewieziona na odl. do 6 km i zutylizowana.
Zasyp wyrwy na zadaniu Nr 2 zostanie zrealizowany poprzez zasyp wyrwy kamieniem łamanym dowiezionym z kamieniołomu i wbudowanym w wyrwę na dł. 60 m w km 2+140 – 2+200 na wcześniej przygotowanym zasypie ziemno–żwirowym. Wysokość zasypu kamiennego h = 2,5 m max do 2,0 m min. przy szerokości w koronie około 70 cm i nachyleniu skarp odwodnej 1:2 i odpowietrznej 1:1
Prace będą prowadzone za pomocą sprzętu mechanicznego – koparki kołowej podsiębiernej, ładowarki kołowej oraz samochodów ciężarowych samowyładowczych przystosowanych do przewożenia materiału pochodzącego z wykopu w obrębie namułów rzecznych, kamienia łamanego z kamieniołomu.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
1. Udrożnienie potoku Jasienianka w km 0+950 – 1+900 w ilości 2 300 m3.
2. Zasyp wyrwy w km 2+140 – 2+200 kamieniem łamanym dowiezionym
z kamieniołomu na dł. 60 m w ilości V = 264,0 m3.
Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany i pozostawiony w stanie możliwie najbardziej zbliżonym
do naturalnego.
Do w/w prac zostaną wykorzystane materiały tj.:
- materiał żwirowy z lokalnych nanosów żwirowych (materiał miejscowy),
- kamień naturalny dowieziony z kamieniołomu.
Roboty będą prowadzone zgodnie z Zawiadomieniem RDOŚ w Krakowie
ST-II.670.23.2021.ED z dn. 30.03.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.5.) Wartość części: 149973,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:„Zasyp wyrw brzegowych oraz uzupełnienie ubytków istniejącej zabudowy na terenie Miasta i Gminy Grybów: pot. Pławianka km 3+800 (Podjaworze), pot. Siołkówka
km 1+280 - 1+350, pot. Polnianka km 3+700 - 3+950”
Celem wykonania prac utrzymaniowych związanych z wykonaniem konserwacji na terenie Miasta i Gminy Grybów jest:
1. Udrożnienie potoku Pławianka w km 3+800 w m. Podjaworze oraz uzupełnienie ubytków w istniejącej zabudowie opaski z koszy siatkowo kamiennych brzegu lewego na dł. 20 m potoku Pławianka oraz zasyp wyrwy kamieniem łamanym na dł. 20 m.
2. Udrożnienie potoku Siłkówka w km 1+280 – 1+350 w m. Siołkowa na dł. 70 m oraz zasyp wyrwy kamieniem łamanym na dł. 70 m.
3. Udrożnienie potoku Polnianka w km 3+700 – 3+950 w m. Polna na dł 80 m oraz zasyp wyrwy kamieniem łamanym na dł. 100 m.
4. Zapewnienie przez wykonawcę robót nadzoru przyrodniczego na realizacją zadania.
Materiał uzyskany z wykopu (udrożnienia) na zadaniu Nr 1 zostanie wykorzystane jako zasyp wyrwy brzegowej – podbudowa zasypu kamieniem (wykop na brzegu prawym zasyp wyrwy na brzegu lewym). Uzupełnienie ubytków w istniejącej zabudowie polegać będzie na rozbiórce zniszczonych koszy siatkowo kamiennych z równoczesną odbudową w tym samym miejscu istniejącej zabudowy liniowej, na dł. 20 m zasyp wyrwy kamieniem na wcześniej wykonanym zasypie ziemno żwirowym – kamień dowieziony z kamieniołomu.
Materiał uzyskany z wykopu (udrożnienia) na zadaniu Nr 2 zostanie wykorzystane jako zasyp wyrw brzegowych – podbudowa zasypu kamieniem (wykop na brzegu lewym zasyp wyrwy na brzegu prawym i w odcinku dolnym na odwrót na dł 30 m i 40 m zasyp wyrw kamieniem na wcześniej wykonanym zasypie ziemno - żwirowym – kamień dowieziony z kamieniołomu.
Materiał uzyskany z wykopu (udrożnienia) na zadaniu Nr 3 zostanie wykorzystane jako zasyp wyrw brzegowych – podbudowa zasypu kamieniem (wykop na brzegu lewym, zasyp wyrwy na brzegu prawym i w odcinkach następnych na odwrót na dł. 25 m, 20 m, 35 m), zasyp wyrw kamieniem na wcześniej wykonanym zasypie ziemno - żwirowym na dł. odpowiednio 35 m, 25 m, 40 m – kamień dowieziony z kamieniołomu.
Całość robót utrzymaniowych będzie realizowane pod nadzorem przyrodniczym, który powinien zabezpieczyć wykonawca robót.
Prace będą prowadzone za pomocą sprzętu mechanicznego – koparki kołowej podsiębiernej, ładowarki kołowej oraz samochodów ciężarowych samowyładowczych przystosowanych do przewożenia materiału pochodzącego z wykopu w obrębie namułów rzecznych, kamienia łamanego z kamieniołomu.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
1. Udrożnienie potoku Pławianka w km 3+800 w m. Podjaworze – wykop mechaniczny na odkład na długości 40 m w ilości około V = 30,0 m3, uzupełnienie ubytków w istniejącej zabudowie opaski z koszy siatkowo kamiennych brzegu lewego na dł. 20 m – rozbiórka zniszczonych koszy i ułożenie nowych koszy siatkowo kamiennych w ilości V = 60 m3, zasyp wyrwy kamieniem łamanym dowiezionym z kamieniołomu na długości 20 m w ilości V = 68 m3
2. Udrożnienie potoku Siołkówka w km 1+280 – 1+350 w m. Siołkowa – wykop mechaniczny na odkład na dł. 30 m + 40 m w ilości około V = 184,50 m3, zasyp wyrwy kamieniem łamanym dowiezionym z kamieniołomu na dł. 30 m + 40 m w ilości V = 298,0 m3
3. Udrożnienie potoku Polnianka w km 3+700 – 3+950 w m. Polna – wykop mechaniczny na odkład na dł. 25 m + 20 m + 35 m w ilości około V = 81,0 m3, zasyp wyrwy kamieniem łamanym dowiezionym z kamieniołomu na dł. 35 m + 25 m + 40 m w ilości V = 357,0 m3
Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany i pozostawiony w stanie możliwie najbardziej zbliżonym do naturalnego.
Do w/w prac zostaną wykorzystane jedynie materiały naturalne tj.:
- materiał żwirowy z lokalnych nanosów żwirowych (materiał miejscowy),
- kamień naturalny dowieziony z kamieniołomu,
- kosze siatkowo kamienne.
Roboty będą prowadzone zgodnie z Pismem RDOŚ w Krakowie ST.II.670.27.2021.ED z dnia 30.03.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.5.) Wartość części: 215593,79 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3:„Zasyp wyrwy brzegowej pot. Binczarówka km 4+300 – 4+400 m. Binczarowa,
gm. Grybów "
Celem wykonania prac utrzymaniowych związanych z wykonaniem zasypu wyrwy brzegowej na potoku Binczarówka w m. Binczarowa, gm. Grybów jest:
1. Udrożnienie potoku Binczarówka w km 4+300 – 4+400 w m. Binczarowa z równoczesnym zasypem wyrwy na brzegu prawym materiałem ziemno - żwirowym w km jw.
2. Zasyp wyrwy brzegowej brzegu prawego kamieniem łamanym na dł. 100 m na wcześniej wykonanym zasypie ziemno - żwirowym. Materiał uzyskany z wykopu (udrożnienia) zostanie wykorzystane jako zasyp wyrwy brzegowej – podbudowa zasypu kamieniem (wykop na brzegu lewym, zasyp wyrwy na brzegu prawym, zasyp wyrwy kamieniem na wcześniej wykonanym zasypie ziemno - żwirowym – kamień dowieziony z kamieniołomu.
3. Zapewnienie przez wykonawcę robót nadzoru przyrodniczego na realizacją zadania.
Prace będą prowadzone za pomocą sprzętu mechanicznego – koparki kołowej podsiębiernej, ładowarki kołowej oraz samochodów ciężarowych samowyładowczych przystosowanych do przewożenia materiału pochodzącego z wykopu w obrębie namułów rzecznych, kamienia łamanego z kamieniołomu.
Dla przedmiotowego zadania planowany jest następujący zakres prac:
- udrożnienie potoku Binczarówka w km 4+300 do 4+400 w m. Binczarowa – wykop mechaniczny na odkład na dł. 100 m w ilości około V = 750,0 m3 oraz zasyp wyrwy prawego brzegu kamieniem łamanym dowiezionym z kamieniołomu na dł. 100 m w ilości V = 512,50 m3.
Całość robót utrzymaniowych będzie realizowane pod nadzorem przyrodniczym, który powinien zabezpieczyć wykonawca robót.
Po zakończeniu robót teren w obrębie ww. potoków zostanie uporządkowany i pozostawiony w stanie możliwie najbardziej zbliżonym do naturalnego.
Do w/w prac zostaną wykorzystane materiały tj.:
- materiał żwirowy z lokalnych nanosów żwirowych (materiał miejscowy)
- kamień naturalny dowieziony z kamieniołomu.
Roboty będą prowadzone zgodnie z Pismem RDOŚ w Krakowie znak ST-II.670.69.2020.ED z dnia 28.06.2021 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.5.) Wartość części: 139989,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98296,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143393,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98296,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMBRUK Kamil Migacz Długołęka-Świerkla 165
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734 351 86 51
7.3.4) Miejscowość: Długołęka-Świerkla 165
7.3.5) Kod pocztowy: 33-334
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98296,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198304,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243156,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198304,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. ZWAMID Zbigniew Ząber
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734 12 13 545
7.3.4) Miejscowość: Kamionka Wielka, Królowa Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 33-334
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198304,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98246,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134112,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98246,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. ZWAMID Zbigniew Ząber 33-334 Kamionka Wielka, Królowa Górna 124
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734 12 13 545
7.3.3) Ulica: Kamionka Wielka, Królowa Górna
7.3.4) Miejscowość: Kamionka Wielka, Królowa Górna 124
7.3.5) Kod pocztowy: 33-334
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98246,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |