Wykonanie tymczasowej nawierzchni bitumicznej z regulacją urządzeń infrastruktury podziemnej ul. Rurowej i ul. Sosnowej w m. Łuków
MIASTO ŁUKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00222892
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00222892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 12:21
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c413cce-057c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8251998129
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00222892 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie tymczasowej nawierzchni bitumicznej z regulacją urządzeń infrastruktury podziemnej ul. Rurowej i ul. Sosnowej w m. Łuków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO ŁUKÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030289885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 257982735
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@um.lukow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.e-zdm.lukow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/um.lukow/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka budżetowa Miasta Łuków
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie tymczasowej nawierzchni bitumicznej z regulacją urządzeń infrastruktury podziemnej ul. Rurowej i ul. Sosnowej w m. Łuków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c413cce-057c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00222892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003262/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie tymczasowej nawierzchni bitumicznej z regulacją urządzeń infrastruktury podziemnej ul. Rurowej i ul. Sosnowej w Łukowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159630/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MUD.370.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300765 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje remont w postaci ułożenia tymczasowej nawierzchni bitumicznej wraz z regulacją urządzeń infrastruktury podziemnej na ulicy Rurowej oraz ulicy Sosnowej w mieście Łuków.
1. Przedmiotowe zamówienie na ulicy Rurowej o długości 1340 m i szerokości 6 m polega na:
- ułożeniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych –warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 3 cm, KR 1-2 (obmiar=8040,000 m2);
- regulacji pionowej studzienek dla włazów kanałowych w ilości 50 szt;
- regulacji pionowej studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych w ilości 60 szt.
2. Przedmiotowe zamówienie na ulicy Sosnowej o długości 340 m i szerokości 5 m polega na:
- ułożeniu nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych –warstwa ścieralna asfaltowa o grubości po zagęszczeniu 3 cm, KR 1-2 (obmiar=1700,000 m2);
- regulacji pionowej studzienek dla włazów kanałowych w ilości 13 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543746,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543746 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 543746,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-04-21-928
7.3.3) Ulica: ul. Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zrealizuje zamówienie przy udziale podwykonawcy w zakresie regulacji pionowej studzienek.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543746,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-31| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |