Remont obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Wronki
GMINA WRONKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00224085
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00224085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 14:18
- Lokalizacja
- Wronki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb25bc38-1a07-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7631002006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00224085 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Wronki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WRONKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Wronki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wronki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wronki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wronki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Wronki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb25bc38-1a07-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00224085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003491/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont obiektów użyteczności publicznej na terenie gminy Wronki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00186062/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIiPP.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 314974,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – Remont tarasu świetlicy wiejskiej w Wartosławiu, gm. Wronki.Zakres robót do wykonania obejmuje m.in.: rozebranie podłóg drewnianych i legarów drewnianych, montaż podłogi z desek kompozytowych mocowanych do legarów.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. w kosztorysie ofertowym (załączniki nr 11a do SWZ) i przedmiarze robót (załącznik nr 11b do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
4.5.5.) Wartość części: 17948,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – Remont świetlicy wiejskiej w Samołężu, gm. Wronki.Zakres robót do wykonania obejmuje m.in.: prace rozbiórkowe, tj. rozbiórkę części murów lamperii drewnianych, posadzek z płytek ceramicznych, wywóz gruzu, wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych, gładzi gipsowych, robót malarskich, wykonanie posadzek z płytek gresowych, sufitu podwieszanego z płyt gipsowo kartonowych, wykonanie instalacji elektrycznych prądowych i oświetleniowej.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. projekcie budowlanym (załącznik nr 12a do SWZ), przedmiarze robót nr 1 – branża budowlana (załącznik nr 12b do SWZ) i przedmiarze robót nr 2 – branża elektryczna (załącznik nr 12c do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
4.5.5.) Wartość części: 118345,62 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 – Remont świetlicy wiejskiej w Biezdrowie, gm. Wronki.Zakres robót do wykonania obejmuje m.in.: prace malarskie, tj. przygotowanie podłoża, uzupełnienie tynków, gładzie gipsowe, przetarcie istniejących tynków, skasowanie wykwitów, naprawa pęknięć ścian, wykonanie tynków, wykonanie tynku żywicznego, malowanie ścian i sufitów farbą emulsyjną, wykonanie instalacji elektrycznych oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. projekcie wykonawczym (załączniki nr 13a do SWZ), Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załączniki nr 13b do SWZ), przedmiarze robót nr 1 – branża budowlana (załącznik nr 13c do SWZ) i przedmiarze robót nr 2 – branża elektryczna (załącznik nr 13d do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
4.5.5.) Wartość części: 71176,81 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 – Remont świetlicy wiejskiej w Popowie, gm. Wronki.Zakres robót do wykonania obejmuje m.in.: rozebranie lamperii drewnianych, rozebranie posadzek z płytek ceramicznych, montaż drzwi wewnętrznych, gładzie gipsowe, malowanie ścian farbą emulsyjną, wykonanie posadzek z płytek gresowych, wykonanie sufitu podwieszonego, remont pokrycia dachu z blachy, ułożenie styropapy, obróbki blacharskie, rynny i rury spustowe, wykonanie instalacji elektrycznych oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty został w dokumentach zamówienia, m.in. projekcie budowlanym (załącznik nr 14a do SWZ), przedmiarze robót nr 1 – branża budowlana (załącznik nr 14b do SWZ) i przedmiarze robót nr 2 – branża elektryczna (załącznik nr 14c do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
4.5.5.) Wartość części: 107502,99 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 6 października 2021 roku do godziny 8:00 na część zamówienia nr 1 nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Na część zamówienia nr 2 pn. „Remont świetlicy wiejskiej w Samołężu, gm. Wronki” wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę Michał Szwerbel Stare Miasto 12B, 64-510 Wronki.
Zamawiający informuje, że dokonał odrzucenia oferty złożonej przez ww. Wykonawcę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169937,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169937,74 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 6 października 2021 roku do godziny 8:00 na część zamówienia nr 3 nie została złożona żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129), zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 6 października 2021 roku do godziny 8:00 na część zamówienia nr 4 nie została złożona żadna oferta.
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |