Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na drodze powiatowej nr 0626 T
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00223204
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00223204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 12:57
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2612095-1788-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6641830342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00223204 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na drodze powiatowej nr 0626 T
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291019637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowiecka 15
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 0412730220
1.5.8.) Numer faksu: 0412730228
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-starachowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-starachowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdp-starachowice.pl oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd dróg w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na drodze powiatowej nr 0626 T2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2612095-1788-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00223204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000483/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na drodze powiatowej nr 0626 T
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184136/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 439505,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - Przebudowa przejścia dla pieszych na ul. Widok w Rudzie,w ciągu drogi powiatowej nr 0626 T Styków – Ruda – Brody
Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe);
- roboty rozbiórkowe (rozbiórka krawężnika betonowego, rozbiórka koryt betonowych, rozbiórka obrzeża, demontaż tablic znaków drogowych oraz rozebranie słupków do znaków);
- nawierzchnia bitumiczna (roboty ziemnie wykonywanie koparkami podsiębiernymi, frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, warstwa dolna podbudowy z kruszyw naturalnych, głęboki recykling MCE nawierzchni istniejącej i poboczy, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno - asfaltowej wraz ze skropieniem warstwy spodniej);
- stabilizacja pobocza (roboty ziemnie wykonywanie koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi, ustawienie krawężnika betonowego oraz obrzeża betonowego, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, podbudowy z kruszyw, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, wykonanie nawierzchni stabilizacji pobocza z kostki brukowej betonowej oraz wykonanie stabilizacji pobocza z kostki betonowej);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 220026,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 - Budowa przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 0626 T - ul. Nad Zalewem z drogą gminną 313035 T - ul. Panoramiczna w msc. Ruda.Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
- roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe);
- roboty rozbiórkowe (mechaniczne ścinanie drzew o średnicy 56-65 cm., rozbiórka krawężnika betonowego, rozbiórka koryt betonowych, rozbiórka obrzeża);
- nawierzchnia bitumiczna (roboty ziemnie wykonywanie koparkami podsiębiernymi, frezowanie nawierzchni mineralno-bitumicznej, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, warstwa dolna podbudowy z kruszyw naturalnych, głęboki recykling MCE nawierzchni istniejącej i poboczy, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno - asfaltowej wraz ze skropieniem warstwy spodniej);
- wyniesione przejście dla pieszych (wykonanie podbudowy z betonu cementowego, wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki brukowej betonowej);
- stabilizacja pobocza (roboty ziemnie wykonywanie koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi, ustawienie krawężnika betonowego oraz obrzeża betonowego, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, podbudowy z kruszyw, wykonanie warstwy odcinającej z piasku stabilizowanego cementem, wykonanie stabilizacji pobocza z kostki betonowej, nawierzchnie z destruktu asfaltowego, kanały z rur PCV oraz wykonanie podwójnego wpustu kanalizacji deszczowej, studnia, osadnik oraz kosz osadczy);
- oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego (znaki pionowe aktywne D-6 wraz z panelem słonecznym, instalacją elektryczną oraz konstrukcją nośną, słupki do znaków drogowych, wykonanie i ustawienie tablicy informacyjnej, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych);
- doświetlenie przejścia dla pieszych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.5.) Wartość części: 219479,25 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368143,55
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368143,55 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. 2021 r. poz. 1129), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielnie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353663,07
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353663,07 PLN
| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |