"Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z przyłączem wodociągowym w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu "

Archiwum Państwowe we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00224071
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00224071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-07 14:16
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75a8a8e0-0af7-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8981767299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00224071 z dnia 2021-10-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z przyłączem wodociągowym w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Archiwum Państwowe we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska 2

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-215

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713288101

1.5.8.) Numer faksu: 713288045

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ap.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ap.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://apwroclaw.bip.gov.pl/zamowienia-publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Archiwum Państwowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z przyłączem wodociągowym w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75a8a8e0-0af7-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00224071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010210/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z przyłączem wodociągowym w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166135/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 303252,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych z branży inżynieryjnej i sanitarnej - instalacji hydrantowej, elektrycznej, budowlanej, polegających na realizacji zadania inwestycyjnego, pn. "Wykonanie instalacji hydrantowej wraz z przyłączem wodociągowym w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu”. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie dwóch odrębnych zadań inwestycyjnych, dla potrzeb budynku użyteczności publicznej, zlokalizowanego przy ul. Pomorskiej 2 we Wrocławiu (dalej Budynek lub odpowiednio Obiekt), polegających na:

1. Budowie przyłącza wody De110 długości 15m od sieci PE-HD De250 w ul. Cybulskiego dz. nr 28dr do budynku Archiwum Państwowego na działce nr 36, a także wykonanie węzła wodomierzowego, rozebranie i naprawę (odtworzenie) nawierzchni z kostki kamiennej i betonowej, wpięcie się do czynnej sieci wodociągowej tj. włączenie do niej, które należy wykonać pod nadzorem przedstawiciela MPWiK Wrocław. Szczegółowy zakres prac budowlanych odnośnie wykonania tego zadania zawiera dokumentacja projektowa, tj. Projekt budowlano - wykonawczy pn. ”Budowa przyłącza wody De110”, którego projektantem jest mgr inż. Paweł Stankiewicz, nr uprawnień 154/DOŚ/03, oraz książka obmiarów prac budowlanych, które stanowią załączniki dostępne dla Oferentów. Dokumentacja projektowa zawiera warunki przyłączenia do sieci wodociągowej. Adres inwestycji to: ul. Cybulskiego, dz. nr 28dr, 36 AM-24, obręb Plac Grunwaldzki, jednostka ewidencyjna Wrocław.
2. Wykonaniu instalacji hydrantowej przeciwpożarowej, tj. wyposażeniu budynku w hydranty wewnętrzne HP25 z wężem półsztywnym o odpowiedniej wydajności, a także na wykonaniu pompowni pożarowej, dokonaniu doboru zestawu hydroforowego, robotach konstrukcyjno-budowlanych, polegających na wydzieleniu pomieszczenia hydroforni, wykonaniu oświetlenia korytarza przed projektowaną hydrofornią, wykonaniu zasilania elektrycznego urządzeń hydroforowych – w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu ul. Pomorska 2. Szczegółowy zakres prac budowlanych odnośnie wykonania tego zadania zawiera dokumentacja projektowa, tj. Projekt budowlano – wykonawczy pn.” Instalacja hydrantowa przeciwpożarowa w budynku Archiwum Państwowego we Wrocławiu”, którego projektantami są: w branży konstrukcyjnej inż. Tomasz Jaworski, nr uprawnień 33/88/UW, w branży instalacyjnej inż. Paweł Stankiewicz, nr uprawnień 154/DOŚ/03 oraz w branży elektrycznej tech. Eugeniusz Bąk, nr uprawnień 457/82/WBPP oraz książka obmiarów prac budowlanych. Adres inwestycji to: budynek użyteczności publicznej, zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej 2., na działce nr 36 AM-24, obręb 5 – Plac Grunwaldzki, stanowiącej własność Skarbu Państwa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnych ofert

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-10-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane