„Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu” – II postępowanie.
MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00223887
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00223887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-07 13:59
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e3e113f-eadd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6121775097
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00223887 z dnia 2021-10-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu” – II postępowanie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W BOLESŁAWCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230022182
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dolne Młyny 23
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 6440901
1.5.8.) Numer faksu: 75 6440925
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgm.boleslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzgm.boleslawiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu” – II postępowanie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e3e113f-eadd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00223887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004491/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie drogi pożarowej przy Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123938/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4.DEK.ZP.2021.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 741683,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Wykonanie drogi pożarowej przy
Al. Tysiąclecia 32 D w Bolesławcu” - II postępowanie zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, oraz z
uzgodnieniami i opiniami zawartymi w dokumentacji projektowej. Zakres robót budowlanych
obejmuje wykonanie drogi pożarowej wraz z zjazdem z drogi głównej i oświetleniem terenu oraz
odwodnieniem na działkach nr 396/1, 396/4, 26/2 obręb 0014 Bolesławiec.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
a) przebudowę drogi pożarowej,
b) przebudowę dróg wewnętrznych,
c) budowę chodników,
d) budowę miejsc postojowych,
e) budowę odwodnienia,
f) budowę oświetlenia,
g) aktualizację organizacji ruchu.
Kolejność realizacji poszczególnych obiektów:
- Roboty rozbiórkowe,
- Roboty ziemne: branża drogowa, branża elektryczna, branża sieciowa - odwodnienie,
- Roboty montażowe: branża drogowa, branża elektryczna, branża sieciowa – odwodnienie,
- Roboty ziemne: branża drogowa,
- Ułożenie krawężników i obrzeży,
- Układanie stabilizacji podłoża, podbudowy,
- Układanie kolejnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni,
- Wykonanie docelowej organizacji ruchu,
- Uporządkowanie terenu budowy,
- Wywóz gruzu,
- Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
Technologia wykonywanych robót polegać będzie na wykonaniu robót rozbiórkowych
istniejących nawierzchni drogowych oraz humusu. Następnie należy przystąpić do robót
ziemnych związanych z ułożeniem elementów sieci kanalizacji deszczowej, sieci oświetlenia,
pamiętając o zabezpieczeniu wykopów. Następnie należy przystąpić do robót ziemnych
związanych z korytowaniem pod projektowane konstrukcje (jezdni, miejsc postojowych,
chodników). Po ułożeniu krawężników i obrzeży należy wykonać roboty nawierzchniowe poprzez
ułożenie kolejnych warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613708,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613708,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 613708,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ogrody Jagielski Maciej Jagielski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6121677489
7.3.4) Miejscowość: Bolesławice 239B
7.3.5) Kod pocztowy: 59-700
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 613708,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-09-09 do 2022-01-07| 2021-10-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |