"TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY NAGŁOWICE" '
Gmina Nagłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225668
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 10:48
- Lokalizacja
- Nagłowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8a94c82-00e2-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6562213721
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie centralnego ogrzewaniaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
3 przyznane
GRZEGORZ KUCHAREKSecemin, PL · lot 0
410 000 PLNFirma Usługowa GER-BUD Grzegorz KucharekSecemin, PL · lot 1
350 000,01 PLNFirma Usługowa GER-BUD Grzegorz KucharekSecemin, PL · lot 2
349 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225668 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI
PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY NAGŁOWICE"
'
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nagłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 9
1.5.2.) Miejscowość: Nagłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-362
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41/ 38145-23
1.5.8.) Numer faksu: 41/ 38 145 -67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@naglowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.naglowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://naglowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCIPUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY NAGŁOWICE"
'
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8a94c82-00e2-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach: Działania 3.3 ,,Poprawa efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w sektorze publicznym i mieszkaniowym" Osi 3 ,,Efektywna i zielona energia" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156094/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 829554,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1) TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJW MIEJSCOWOŚCI JARONOWICE.
Lokalizacja działka nr 168/22 - OBRĘB JARONOWICE
Zakres robót obejmuje między innymi:
- Wykonanie robót termomodernizacyjnych budynku użyteczności publicznej.
- Demontaż istniejącego źródła ciepła oraz montaż nowego grzejniki lub maty
grzewcze o sumarycznej mocy 20kW.
- Montaż pompy ciepła dla potrzeb c. w .u.
- Montaż perlatorów na istniejących kranach.
- Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm i lambda 0,033 wraz
z wykonaniem wyprawy elewacyjnej oraz montażem nowych rur spustowych.
- Docieplenie stropu wewnętrznego styropianem o gr. 10cm i lambda 0,036.
wraz w wykonaniem zabezpieczenie izolacji w technologii mokrej lub suchej.
- Demontaż istniejącego pokrycia dachu wraz z utylizacją eternitu.
- Demontaż starego komina.
- Wyprowadzenie ciągów wentylacyjnych.
- Wykonanie docieplenia dachu przez montaż pokrycia dachowego płytą warstwową
z wypełnieniem poliuretanem o gr. 8cm i lambda - 0,024.
- wykonanie orynnowania budynku
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na nową wraz z obróbka ościeży
oraz montażem parapetów zewnętrznych przy oknach.
- Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 7,8 kW oraz oświetlenia o sumarycznej
mocy 666W.
- Wyniesienie skrzynki elektrycznej na zewnątrz budynku
- wykonanie wyłożenia istniejących schodów wejściowych zewnętrznych płytkami PCV
- Wykonanie opaski wokół budynku w celu zabezpieczenia docieplenia ścian.
- Wykonanie poszerzenia otworu pod bramę garażową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 276692,73 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2) "TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCIPUBLICZNEJ W MIEJSCOWOŚCI CIERNO ŻABIENIEC"
Lokalizacja działka nr 356/1 - OBRĘB CIERNO ŻABIENIEC
Zakres robót obejmuje między innymi
- Wykonanie robót termomodernizacyjnych budynku użyteczności publicznej.
- Demontaż istniejącego źródła ciepła oraz montaż nowego grzejniki lub maty
grzewcze o sumarycznej mocy 14 kW
Uwaga / Grzejniki z demontażu pozostają na stanie Zamawiającego/
- Montaż pompy ciepła dla potrzeb c. w. u.
- Montaż perlatorów na istniejących kranach.
- Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm i lambda 0,033 wraz
z wykonaniem wyprawy elewacyjnej oraz montażem nowych rur spustowych
- Docieplenie stropu wewnętrznego styropianem o gr. 25cm i lambda 0,036 wraz
w wykonaniem zabezpieczenie izolacji w technologii suchej.
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na nową wraz z obróbka ościeży oraz
montażem parapetów zewnętrznych przy oknach.
- Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 8,1kW oraz oświetlenia o sumarycznej
mocy 568W.
- Wymiana instalacji elektrycznej.
- wykonanie opaski wokół budynku w celu zabezpieczenia docieplenia ścian.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 268749,96 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3) TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCIPUBLICZNEJ W MIEJSCOWOŚCI NAGŁOWICE
UL. MIKOŁAJA REJA NR 5.
Lokalizacja działka nr 855 - OBRĘB NAGŁOWICE
Zakres robót obejmuje między innymi:
- Wykonanie robót termomodernizacyjnych budynku użyteczności publicznej.
- Demontaż istniejącego źródła ciepła oraz montaż nowego kotła na biomasę o mocy
ok.10.3kW.
- Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z montażem nowych grzejników
wyposażonych w zawory termostatyczne
- Montaż pompy ciepła dla potrzeb c.w.u.
- Wymianę instalacji c.w.u.
- Montaż perlatorów na istniejących kranach
- Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15cm i lambda 0,033 wraz
z wykonaniem wyprawy elewacyjnej oraz montażem nowych rur spustowych.
- Docieplenie posadzki na gruncie styropianem o gr. 8cm i lambda 0,033 wraz
z wykonaniem warstw wykończeniowych posadzki
- Docieplenie dachu wełną mineralną o gr. 21cm i lambda 0,036 wraz z wykonaniem
okładzin z płyt gipsowo-kartonowych
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na nową wraz z obróbka ościeży oraz
montażem parapetów zewnętrznych przy oknach
- Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 4,7kW oraz oświetlenia o sumarycznej
mocy 585W.
- Demontaż istniejącego pokrycia dachu.
- Wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy dachówkowej wraz z orynnowaniem
i instalacją odgromową oraz opaski wokół budynku - w celu zabezpieczenia docieplenia
ścian.
- Likwidacja schodów wejściowych.
- Wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych o wymiarach: szerokość 1,30 m
długość 12 mb z kostki brukowej- bezfazowej na wysiewce cementowo-piaskowej,
podbudowa tłuczniowa do 35,00 cm
- Dostosowanie drzwi wejściowych dla osób niepełnosprawnych na wysokości podjazdu
dla niepełnosprawnych
Przedmiary w/w robót zawarte są w dokumentacji technicznej w załączniku nr 8 i stanowią dokument pomocniczy dla Wykonawcy do wyceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 284111,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580599,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491565502
7.3.3) Ulica: Struga 1A/6
7.3.4) Miejscowość: Secemin
7.3.5) Kod pocztowy: 29-145
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 350000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 506280,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 350000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 949156502
7.3.3) Ulica: Struga 1A/6
7.3.4) Miejscowość: Secemin
7.3.5) Kod pocztowy: 29-145
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 350000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 5
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528370,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowa GER-BUD Grzegorz Kucharek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 949156502
7.3.3) Ulica: Struga 1A/6
7.3.4) Miejscowość: Secemin
7.3.5) Kod pocztowy: 29-145
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań już na etapie przed ogłoszeniem, system zarówno w ogłoszeniu o zamówieniu, jak i obecnie wskazuję, że nie.| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |