Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz roboty utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227632
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 12:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c7f9759-f60f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227632 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz roboty
utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzeszow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zwiększenie zdolności retencyjnej (roboty budowlane) oraz robotyutrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na terenie ZZ Stalowa Wola
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c7f9759-f60f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.75 Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych - RZGW Rzeszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138884/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.ROZ.2810.66.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 862299,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni potoku Orlisko poprzez odbudowę budowlipiętrzącej – roboty budowlane”
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego
- Roboty ziemne
- Zabezpieczenia głębokich wykopów
- Wykonanie umocnień przeciwerozyjnych z płyt żelbetowych na mokro
- Wykonanie narzutu kamiennego i palisad drewnianych
- Montaż ścianek szczelnych stalowych i drewnianych
- Roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe
- Roboty zbrojarskie i betoniarskie
- Zagospodarowanie terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45243600-8 - Roboty budowlane w zakresie ścianek szczelnych
4.5.5.) Wartość części: 548586,10 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni rzeki Barcówka poprzez odbudowę budowlipiętrzących – roboty budowlane"
Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego
- Roboty ziemne
- Zabezpieczenia głębokich wykopów
- Wykonanie umocnień przeciwerozyjnych z płyt żelbetowych na mokro
- Wykonanie narzutu kamiennego i palisad drewnianych
- Montaż ścianek szczelnych stalowych i drewnianych
- Roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe
- Roboty zbrojarskie i betoniarskie
- Zagospodarowanie terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45243600-8 - Roboty budowlane w zakresie ścianek szczelnych
4.5.5.) Wartość części: 458894,98 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: „Zwiększenie zdolności retencyjnej zlewni cieku Jaślańsko Chorzelowskiego poprzezodbudowę budowli piętrzącej – roboty budowlane”
Roboty remontowe obejmują:
1) Remont umocnień koryta cieku 5 m powyżej i 5 m poniżej jazu:
a) Wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp, porost gęsty twardy,
b) Wygrabienie wykoszonych porostów ze skarp,8
c) Oczyszczanie umocnień (płyt bet.) z ziemi i roślin,
d) Skucie nierównomierności betonu przy głębokościach skucia do 1 cm,
e) Wykonanie warstwy szczepnej na powierzchni konstrukcji jazu za pomocą środka ASOCRET KS/HB,
f) Ręczna reprofilacja (wypełnienie ubytków) powierzchni konstrukcji betonowych zaprawą
cementowo – polimerową,
2) Remont elementów konstrukcyjnych (ścian doku oraz skrzydełek) polegające na:
a) Skuciu spękanych elementów betonowych,
b) Uzupełnieniu i oczyszczeniu odsłoniętego zbrojenia,
c) Uzupełnieniu powstałych ubytków betonem hydrotechnicznym C30/37 wraz z dozbrojeniem,
d) Wypełnienie powiększonych szczelin (spękań) masą uszczelniającą cementowo –
polimerową,
e) Wykonanie reprofilacji powierzchni technikami tynkarsko –malarskimi,
f) Zlikwidować wykwity i porosty na powierzchni betonu.
3) Remont elementów kładki:
a) Skucie spękanych elementów betonowych,
b) Uzupełnienie i oczyszczeniu odsłoniętego zbrojenia,
c) Uzupełnieniu powstałych ubytków betonem hydrotechnicznym S30/37 wraz z dozbrojeniem,
d) Wypełnienie powiększonych szczelin (spękań) masą uszczelniającą cementowo –
polimerową,
e) Wykonać reprofilację powierzchni technikami tynkarsko – malarskimi,
f) Zlikwidować wykwity i porosty na powierzchni betonu,
g) Oczyszczenie, odtłuszczenie i pokrycie środkiem antykorozyjnym elementów stalowych
balustrady,
h) Montaż poręczy balustrady kładki,
i) Montaż balustrady na skrzydełkach od strony WG.
4) Remont zamknięć
a) Oczyszczenie i odtłuszczenie ceowników pod montaż zasuwy lub zamknięcia szandorowego,
b) Oczyszczenie, odtłuszczenie i pokrycie środkiem antykorozyjnym elementów stalowych
zamknięcia głównego i remontowego,
c) Montaż desek szandorowych o całkowitej wysokości piętrzenia t=1 m (5 szt. x 0,2 m),
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 53146,87 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: "Roboty utrzymaniowo - remontowe na urządzeniach hydrotechnicznych na NWBiłgoraj"
ROBOTA:
- Rozbiórka ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych obetonowanych - 150m
- Ogrodzenie z siatki na słupkach stalowych , materiał z rozbiórki - 150m
- Remont umocnień płytami ażurowymi o wym. 10x75x100cm, rozbiórka i ponowne ułożenie -
18m2
- Wykonanie opasek podwójnych z kiszek faszynowych , kiszki fi 20+20, grunt kat. III, wykonanie
z brzegu - 130m
- Zakup i transport gruntu do zabudowy wyrw - 220,9m3
- Ręczne formowanie nasypów z ziemi leżącej na odkładzie kat. gruntu III-IV - 220,9m3
- Zagęszczenie nasypów, ubijakami mechanicznymi, grunt kat. I-III - 220,9m3
- Plantowanie skarp nasypów, kat. gruntu III - 408m2
- Darniowanie skarp na płask, bez humusu - 83m2
- Obsianie skarp w ziemi urodzajnej - 325m2
- Malowanie farbą elementów metalowych zastawki, oczyszczenie i miniowanie farbą
przeznaczoną do malowania konstrukcji stalowych stale zanurzonych w środowisku wodnym -
4,75m2
- Malowanie farbą elementów metalowych zastawki, malowanie nawierzchniowe dwukrotne
farbą przeznaczoną do malowania konstrukcji stalowych stale zanurzonych w środowisku
wodnym - 4,75m2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji dla wszystkich części
zamówienia zawiera Dokumentacja techniczna składająca się z: przedmiarów robót, map
poglądowych oraz Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz wzór umowy dla
danej części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 58120,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 482237,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 545278,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 482237,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWNICTWO WODNE Piotr Pruchnicki, Adam Szlosek Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8650004403
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-467
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 482237,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 365195,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 365195,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 365195,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOWNICTWO WODNE Piotr Pruchnicki, Adam Szlosek Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8650004403
7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II
7.3.4) Miejscowość: Stalowa Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 37-567
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 365195,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 20.08.2021 r. do godz. 09:00. W powyższym terminie nie została złożona żadna oferta dot. części nr 3 i 4 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 20.08.2021 r. do godz. 09:00. W powyższym terminie nie została złożona żadna oferta dot. części nr 3 i 4 przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |