Roboty budowlane w zakresie remontu dróg i chodników o nawierzchni betonowej i asfaltowej na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego
ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225385
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225385/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 09:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa29900e-0c99-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5271176073
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225385 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie remontu dróg i chodników o nawierzchni betonowej i asfaltowej na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD CMENTARZY KOMUNALNYCH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011957726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powązkowska 43/45
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-797
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@cmentarzekomunalne.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cmentarzekomunalne.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zck-warszawa.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie remontu dróg i chodników o nawierzchni betonowej i asfaltowej na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa29900e-0c99-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225385
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004773/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty poprzegladowe dróg, parkingów i chodników na Cmentarzu Komunalnym Północnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 621041,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy robót budowlanych w zakresie remontu dróg i chodników
o nawierzchni betonowej i asfaltowej na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego w Warszawie przy ul. Wóycickiego 14.
Przedmiotem zamówienia są roboty w zakresie remontu dróg – CPV 45.23.32.20-7.
1 Zakres zamówienia
Wymagany zakres zamówienia określają:
Kosztorys ofertowy, załącznik nr 2,
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, załącznik nr 7.
2 Rękojmia i gwarancja:
Na wykonane prace należy udzielić rękojmi na okres nie krótszy niż 5 lat.
Okres gwarancji na w/w prace nie może być krótszy niż 5 lat.
3 Opis części zamówienia, jeżeli zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4 Informacje dotyczące ofert wariantowych, w tym informacje o sposobie przedstawiania ofert wariantowych oraz minimalne warunki, jakim muszą odpowiadać oferty wariantowe
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
5 Informacja o przewidywanych zamówieniach, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7
Zamawiający zamierza udzielić wybranemu w tym postępowaniu Wykonawcy dalszych zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 645529,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 849512,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 645529,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGBUD Usługi Remontowo-Budowlane Marek Matuszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9521286506
7.3.3) Ulica: Głowackiego 64
7.3.4) Miejscowość: Warszawa-Wesoła
7.3.5) Kod pocztowy: 05-075
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 645529,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-17| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |