Budowa oświetlenia drogowego ul. Reja w Suchym Dworze i ul. Szymborskiej w Pogórzu
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225533
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 10:12
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96490fd7-0591-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225533 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego ul. Reja w Suchym Dworze i ul. Szymborskiej w Pogórzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego ul. Reja w Suchym Dworze i ul. Szymborskiej w Pogórzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96490fd7-0591-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001095/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa oświetlenia dróg gminnych (zamówienia udzielane w częściach)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160147/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie udzielono na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 - roboty powierzone dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, polegających na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień, które były przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego. Zakres tych robót oraz warunki na jakich zostaną udzielone zostały zawarte w opisie zamówienia podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 74415 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
OŚWIETLENIE DROGI UL. REJA W M. SUCHY DWÓR
Zakres obejmuje:
Ułożenie linii kablowej oświetleniowej YAKXS 4x25mm2 wraz z bednarką ocynkowaną FeZn 25x4
Budowa 3 szt. słupów oświetlenia drogowego h=7m z fundamentem prefabrykowanym F-120 (L2/2.4.2.1, L2/2.4.2.2, L2/2.4.2.3)
Budowa 2 szt. słupów oświetleniowych przejść dla pieszych h=5m z fundamentem prefabrykowanym F-100 (L2/2.4.1, L2/2.4.2)
Montaż 3 szt. opraw oświetleniowych LED o mocy 32,7 W
Montaż 2 szt. opraw oświetlenia przejścia dla pieszych LED o mocy 26,2 W
Wykonanie robót zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym ENERGO-PROJEKT Arkadiusz Wiszniewski oraz Specyfikacjami Technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych – Przebudowy drogi w zakresie budowy oświetlenia drogowego na ul. Reja w m. Suchy Dwór (w załączeniu).
OŚWIETLENIE DROGI UL. W. SZYMBORSKIEJ W M. POGÓRZE
Zakres obejmuje:
Ułożenie linii kablowej oświetleniowej YAKXS 4x25mm2 wraz z bednarką ocynkowaną FeZn 25x4 (od fundamentu L3/1 do ostatniej latarni L7/1) tj. ok 148mb
Budowa 5 szt. słupów h=7m (L3/1, L4/1, L5/1, L6/1, L7/1), czterech z nich z fundamentem prefabrykowanym F-120 (jeden ustawiony do latarni L3/1)
Montaż 5szt. opraw oświetleniowych LED o mocy 32,7 W.
Wykonanie robót zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym ENERGO-PROJEKT Arkadiusz Wiszniewski oraz Specyfikacjami Technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych – Przebudowy drogi w zakresie budowy oświetlenia drogowego na ul. W. Szymborskiej w m. Pogórze (w załączeniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74415 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74415 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74415 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eldo Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5861156060
7.3.3) Ulica: Szkutnicza
7.3.4) Miejscowość: Rewa
7.3.5) Kod pocztowy: 81-198
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74415 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |