Remont dachu oraz kominów ponad dachem w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie.
Gmina Miejska Kraków - Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225604
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 10:29
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33bc2670-121e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6761243707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225604 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu oraz kominów ponad dachem w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000191916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krupnicza 38
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-123
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 422 44 42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cmjordan.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cmjordan.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu oraz kominów ponad dachem w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33bc2670-121e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00184840/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CM/271/2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 449111,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu oraz kominów ponad dachem w
Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie.
2. W ramach zamówienia zostaną wykonane m.in. następujące roboty budowlane:
a) Organizacja zaplecza i organizację placu budowy,
b) Rozebranie więźby dachowej
c) Montaż, więźby dachowej wraz z pokryciem
d) Wykonanie instalacji odgromowej
e) Remont kominów ponad dachem
3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana dalej STWIORB) stanowi załącznik nr 1a do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1b do swz (zwane są dalej wzorem umowy). Wykonawca, realizując poszczególne elementy zamówienia, winien na bieżąco uzgadniać je z Zamawiającym oraz winien uzyskać dla nich jego akceptację.
5. Zamawiający, stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy, określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
6. Oznaczenie wg CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
45111100-9 Roboty w zakresie burzenia
45421134-2 Roboty w zakresie usuwania gruzu
45223100-7 Montaż konstrukcji stalowych
45261100-5 Wykonanie konstrukcji dachowych
45422000-1 Roboty ciesielskie
45262500-6 Roboty murarskie
45261211-6 Pokrycia dachu
45410000-4 Wykonanie tynków
45421100-5 Instalowanie drzwi i okien i podobnych elementów
45442100-8 Roboty Malarskie
45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
7. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej w godzinach od 9:00 do 15:00, z zachowaniem reżimu sanitarnego, po uprzednim umówieniu się telefonicznie: 508 316 159 Zamawiający informuje, że odbycie wizji lokalnej nie jest obowiązkowe i za brak odbycia wizji lokalnej nie przewiduje odrzucenia ofert. Termin wizji lokalnej nie będzie możliwy do ustalenia na 2 dni robocze przed upływem terminu otwarcia ofert.
8. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 552407,58 złotych brutto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 4 października 2021r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty. Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy.| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |