Wykonanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg powiatowych – drugie postępowanie

Powiat Żywiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00225700
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-08 10:58
Lokalizacja
Żywiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5532526018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

TOMASZ SZAFRAŃSKILipowa, PL
86 100 PLN
TOMASZ SZAFRAŃSKILipowa, PL
86 100 PLN
TOMASZ SZAFRAŃSKILipowa, PL
105 780 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.