„Modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Skarżysko i Suchedniów”

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00225727
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00225727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-08 11:05
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3be51d4-fc38-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6630006697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneAlarmy przeciwpożaroweSystemy wykrywania ogniaSystemy przeciwpożaroweKamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymSystemy nadzoru o obwodzie zamkniętymKamery telewizyjneUrządzenia do nadzoru wideoKamery wideoUrządzenia monitorowania ruchuUrządzenia bezpośredniego monitorowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie okablowania komputerowegoRoboty instalacyjne przeciwpożaroweUsługi instalowania urządzeń wideoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

ELECTRONIC CONTROL SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNABalice, PL · lot 0
2 068 860 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225727 z dnia 2021-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Skarżysko i Suchedniów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skarżysko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020093

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 1

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skarzysko@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://skarzysko.radom.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_skarzysko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suchedniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 663-000-67-11

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bodzentyńska 16

1.5.2.) Miejscowość: Suchedniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-130

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: suchedniow@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://suchedniow.radom.lasy.gov.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Skarżysko i Suchedniów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3be51d4-fc38-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00068777/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja systemu obserwacji p.pożarowej w Nadleśnictwie Skarżysko i Nadleśnictwie Suchedniów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149919/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2495400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Skarżysko i Suchedniów.
Przedmiot zamówienia obejmuje: zaprojektowanie, rozbiórkę i budowę trzech dostrzegalni (masztów wolnostojących) na terenie Nadleśnictwie Skarżysko oraz jednej dostrzegalni na terenie Nadleśnictwa Suchedniów wraz z instalacjami i wyposażeniem, stanowiącym całość jako kompletny wizyjny system p.poż. monitorująco – ostrzegawczy, łącznie dla Nadleśnictwa Skarżysko i Suchedniów, wraz
z wyposażeniem PAD w budynku biura Nadleśnictwa Skarżysko obsługujący Nadleśnictwo Skarżysko (3 dostrzegalnie) i Nadleśnictwo Suchedniów (1 dostrzegalnia).
Wykonawca zobowiązuje się do odkupienia od Zamawiającego dostrzegalni po ich rozbiórce jako złom za cenę brutto 24 000,00 zł (słownie złotych: dwadzieścia cztery tysiące zł 00/100 brutto) w tym: Nadleśnictwo Skarżysko 18000,00 zł brutto oraz Nadleśnictwo Suchedniów 6000,00 zł brutto, w oparciu o fakturę VAT wystawioną przez Zamawiającego (oddzielnie Nadleśnictwo Skarżysko i Suchedniów). Wykonawca dokona zapłaty przelewem bankowym w terminie 14 dni od dnia jej wystawienia na nr rachunku Zamawiającego podanego na fakturze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym

32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym

32240000-7 - Kamery telewizyjne

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

32333200-8 - Kamery wideo

34970000-7 - Urządzenia monitorowania ruchu

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2068860,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2068860,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2068860,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Electronic Control Systems S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 678-27-30-022

7.3.4) Miejscowość: Balice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-083

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przedsiębiorstwo STANDARD Aleksandra Janczak Ul. Ciepła 13, 86-031 Jagodowo: projekty instalacji elektrycznych

Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Wdrożeniowego Manta, Sp. z o.o., ul. Ordona 3
lok. 209 Warszawa: dostawa kamer i urządzeń teletechnicznych z ich instalacją, zasilanie elektryczne, uruchomienie systemu, szkolenie personelu Zamawiającego

dostawa konstrukcji stalowych, roboty ziemne i fundamentowe, montaż konstrukcji wież, roboty ogólnobudowlane

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2068860,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-03-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane