Dostawa kruszywa naturalnego wraz z wbudowaniem do remontów dróg gminnych i dojazdowych na terenie Gminy Janów w 2021 roku
Gmina Janów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225735
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-10-08 11:09
- Lokalizacja
- Janów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a5c2d2a-f520-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5451813564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225735 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszywa naturalnego wraz z wbudowaniem do remontów dróg gminnych i dojazdowych na terenie Gminy Janów w 2021 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659326
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Janów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-130
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857216288
1.5.8.) Numer faksu: 857216095
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janow.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janow.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://janow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszywa naturalnego wraz z wbudowaniem do remontów dróg gminnych i dojazdowych na terenie Gminy Janów w 2021 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a5c2d2a-f520-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00073301/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa kruszywa naturalnego wraz z wbudowaniem do remontów dróg gminnych i dojazdowych na terenie Gminy Janów w 2021 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137334/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146273,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, transport i dostawa wraz z rozplantowaniem i wyrównaniem:
a) pospółki naturalnej o frakcji 0 – 31,5 mm w ilości ok. 5000 ton;
do modernizacji i remontu dróg gminnych na terenie Gminy Janów w 2021 roku.
b) Łączna ilość zamówienia – ok. 5 000 ton. Podana ilość materiału jest szacunkowa i w trakcie trwania umowy może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zmniejszenie ilości przedmiotu umowy nie powoduje dla zamawiającego żadnych konsekwencji prawno – finansowych i nie wymaga zmiany umowy.
2. Dostawy realizowane będą sukcesywnie transportem Wykonawcy, w terminach i ilościach odpowiadających bieżącym potrzebom Zamawiającego i na miejsce przez niego wskazane, na terenie Gminy Janów.
3. Zamawiający wymaga, aby dostarczany materiał pochodził z kruszywa naturalnego o uziarnieniu ciągłym 0-31,5 mm. Zamawiający wymaga, aby dostarczana pospółka posiadała odpowiednie właściwości do wykonywania nasypów drogowych (była spoista i łatwo zagęszczała się), miała właściwości do samo zagęszczania w trakcie normalnego użytkowania drogi. Żwir powinien spełniać wymagania żwiru do podbudów drogowych, nie powinien zawierać kamieni, które po wyrównaniu żwiru stwarzałyby niebezpieczeństwo lub utrudnienia w ruchu.
4. Pospółka musi pochodzić ze żwirowni posiadającej koncesję na wydobywanie kruszywa.
5. Na każde żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu deklarację zgodności oraz badanie typu materiału.
6. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za jakość dostarczanego kruszywa przez cały okres realizacji zamówienia.
7. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z wymogami przepisów o ruchu drogowym. W przypadku uszkodzenia przez Wykonawcę dróg, którymi będzie transportowana pospółka Wykonawca zobowiązany jest do ich natychmiastowej naprawy.
8. Ustalenie ilości dowiezionego kruszywa dokonywane będzie w miejscu dostawy i polegać będzie na obmiarze kruszywa w skrzyni ładunkowej pojazdu lub po jego rozładunku.
9. Wykonawca zobowiązany będzie do rozpoczęcia dostaw pospółki na wezwanie Zamawiającego w terminie do 3 dni od dnia otrzymania zgłoszenia złożonego w formie telefonicznej przez osobę upoważnioną ze strony Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Transportowe Łukasz Deputat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 545-172-62-85
7.3.4) Miejscowość: Lebiedzin 20
7.3.5) Kod pocztowy: 16-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |