Przebudowa, rozbudowa i remont dróg gminnych w Kartuzach i Pomieczyńskiej Hucie.

URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00225438
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00225438/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-08 09:36
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1508a2d0-0a33-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5890010583
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSieć telekomunikacyjnaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

Wykonawcy

2 przyznane

HYDRO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGarcz, PL · lot 0
1 074 345,7 PLN
HYDRO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGarcz, PL · lot 1
186 345 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225438 z dnia 2021-10-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa i remont dróg gminnych w Kartuzach i Pomieczyńskiej Hucie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kartuzy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, rozbudowa i remont dróg gminnych w Kartuzach i Pomieczyńskiej Hucie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1508a2d0-0a33-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00028949/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa i przebudowa dróg gminnych w Gminie Kartuzy w 2 rejonach.

1.1.7 Przebudowa dróg Reja i Rejmonta w Kartuzach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164788/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa, rozbudowa oraz remont ulicy Reja w Kartuzach oraz Remont drogi gminnej – ulicy Reymonta w Kartuzach
3. Przedmiot zamówienia dotyczący przebudowy, rozbudowy oraz remontu ulicy Reja
w Kartuzach, obejmuje swoim zakresem:
1) Wykonanie oznakowania czasowej organizacji ruchu;
2) Rozbiórka istniejących nawierzchni;
3) Budowa kanału technologicznego;
4) Zabezpieczenie istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej;
5) Budowa sieci kanalizacji deszczowej;
6) Regulacja istniejącej infrastruktury wodociągowej oraz kanalizacyjnej;
7) Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię ciągu pieszo-jezdnego, zawrotki, zjazdów oraz dojść do furek;
8) Wykonanie nawierzchni ciągu pieszo-jezdnego, zawrotki, zjazdów oraz furtek;
9) Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
10) Umocnienie powierzchniowe skarp i rowów;
11) Uporządkowanie terenu budowy;
12) Wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu;
13) Wykonanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej, zgodnie z załączonymi uzgodnieniami oraz projektem umowy.
4. Przedmiot zamówienia dotyczący remontu drogi gminnej – ulicy Reymonta w Kartuzach obejmuje swoim zakresem:
1) Wykonanie oznakowania czasowej organizacji ruchu;
2) Rozbiórka istniejących nawierzchni;
3) Przebudowa sieci telekomunikacyjnej;
4) Zabezpieczenie istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej;
5) Budowa sieci kanalizacji deszczowej;
6) Regulacja istniejącej infrastruktury wodociągowej oraz kanalizacyjnej;
7) Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię ciągu pieszo-jezdnego, zjazdów oraz dojść do furek;
8) Wykonanie nawierzchni ciągu pieszo-jezdnego, zjazdów oraz furtek;
9) Przełożenie istniejącej nawierzchni z kostki betonowej;
10) Wykonanie odwodnienia liniowego;
11) Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
12) Umocnienie powierzchniowe skarp i rowów;
13) Uporządkowanie terenu budowy;
14) Wykonanie oznakowania stałej organizacji ruchu;
15) Wykonanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej, zgodnie z załączonymi uzgodnieniami oraz projektem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

4.5.5.) Wartość części: 438229,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi w Pomieczyńskiej Hucie
5. Przedmiot zamówienia dotyczący przebudowy drogi w Pomieczyńskiej Hucie, obejmuje swoim zakresem:
1) Wykonanie projektu oraz uzgodnienie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania, uzgodnienia z Zamawiającym (w terminie 5 dni od zawarcia umowy) projektu czasowej organizacji ruchu. Po uzgodnieniu projektu z Zamawiającym Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania uzgodnienia oraz zatwierdzenia w/w dokumentacji;
2) Wykonanie oznakowania czasowej organizacji ruchu;
3) Rozbiórka istniejących nawierzchni;
4) Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię jezdni;
5) Wykonanie nawierzchni jezdni;
6) Regulacja istniejących płyt yomb;
7) Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie;
8) Uporządkowanie terenu budowy;
9) Wykonanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej, zgodnie z załączonymi uzgodnieniami oraz projektem umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

4.5.5.) Wartość części: 71589,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1074345,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1074345,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1074345,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-203-19-74

7.3.3) Ulica: Garcz ul. Kartuska 46

7.3.4) Miejscowość: Chmielno

7.3.5) Kod pocztowy: 83-333

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1074345,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186345,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186345,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186345,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-203-19-74

7.3.3) Ulica: Garcz ul. Kartuska 46

7.3.4) Miejscowość: Chmielno

7.3.5) Kod pocztowy: 83-333

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186345,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-01

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Strony uzgadniają, że poszczególne inwestycje drogowe zostały wykonane w następujących terminach:
1) Przebudowa, rozbudowa oraz remont ulicy Reja w Kartuzach: 65 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia niniejszej umowy, tj. do dnia 11.12.2021 r. ,
2) Remont drogi gminnej – ulicy Reymonta w Kartuzach: 55 dni kalendarzowych, licząc od dnia zawarcia niniejszej umowy, tj. do dnia 01.12.2021 r.
2021-10-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane