Dowóz dzieci do szkół w gminie Magnuszew w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu

GMINA MAGNUSZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00451305
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00451305/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-08 20:10
Lokalizacja
Magnuszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51148793-7431-4f5b-9c09-e72666b7b72e
Identyfikator
8121914938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451305 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół w gminie Magnuszew w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24

1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51148793-7431-4f5b-9c09-e72666b7b72e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do szkół w gminie Magnuszew w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51148793-7431-4f5b-9c09-e72666b7b72e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451305

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00087188/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz dzieci i uczniów do szkół w gminie Magnuszew w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433317

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowozie uczniów do ZSiPO w Magnuszewie i Szkoły Podstawowej w Przydworzycach oraz dzieci do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w w/w placówkach
i odwozie po zakończonych zajęciach w roku szkolnym 2024/2025 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu. Rozpoczęcie dowozu nie wcześniej niż o godz.7:15. Dzieci dowiezione mają być do szkoły na godz. 7:50. Jednorazowo w autobusie nie może jechać więcej uczniów niż przewidywana liczba miejsc siedzących. Dowóz odbywał się będzie na pięciu trasach opisanych poniżej:

Trasa 1: Dowóz do SP Przydworzyce z miejscowości:
Trzebień, Bożówka, Trzebień, Dębowola, Basinów, Kłoda, Przydworzyce Kolonia- 60 uczniów
Odwóz uczniów ze szkoły w częstotliwości (plan): 2 dni w tygodniu- 2 tury odwozów, 2 dni w tygodniu-
3 tury odwozów, 1 dzień w tygodniu- 4 tury odwozów
Trasa 2: Dowóz do ZSiPO Magnuszew z miejscowości: Kępa Skórecka, Wilczkowice Dolne,
Żelazna Nowa, Żelazna Stara, Grzybów przy trasie Warszawskiej, Magnuszew – 85 uczniów
Odwóz uczniów ze szkoły w częstotliwości (plan): 1 dzień w tygodniu - 2 tury odwozów,
pozostałe 4 dni w tygodniu- 3 tury odwozów
Trasa 3 : Dowóz do ZSiPO Magnuszew z miejscowości: Przydworzyce, Bożówka, Trzebień, Wilczowola, Magnuszew ul. Sosnowa (dawna Kolonia Magnuszew) - 51 uczniów
Odwóz uczniów ze szkoły w częstotliwości (plan): 1 dzień w tygodniu - 2 tury odwozów,
pozostałe 4 dni w tygodniu- 3 tury odwozów.
Trasa 4 : Dowóz do ZSiPO Magnuszew z miejscowości: Ostrów, Kurki, Latków, Przewóz Tarnowski, Przewóz Stary, Wólka Tarnowska, Grzybów- 77 uczniów.
Odwóz uczniów ze szkoły w częstotliwości (plan): 1 dzień w tygodniu - 2 tury odwozów,
pozostałe 4 dni w tygodniu-3 tury odwozów.
Trasa 5: Dowóz do ZSiPO Magnuszew z miejscowości: Osiemborów, Aleksandrów, Grzybów przy DW 736, Wola Magnuszewska, Tyborów- 70 uczniów.
Odwóz uczniów ze szkoły w częstotliwości (plan): 1 dzień w tygodniu - 2 tury odwozów,
pozostałe 4 dni w tygodniu-3 tury odwozów.

2. Ogółem planowana liczba dowożonych dzieci i uczniów - 343

3. Długości tras pozostaje do ustalenia przez Wykonawcę.

4. Dowozy uczniów do szkół na terenie gminy Magnuszew będą realizowane codziennie z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od zajęć stosownie do potrzeb Zamawiającego. W przypadku odpracowywania zajęć szkolnych w innym dniu, wolnym od zajęć oraz konieczności zapewnienia dowozu dzieciom do szkół
z powodu innych okoliczności (np. święto szkoły, zabawa choinkowa, dyskoteka, rekolekcje) Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić przewóz uczniom i dzieciom zgodnie z ustaleniami z osobami reprezentującymi placówki oświatowe objęte niniejszym zamówieniem.

5. Zamawiający dla każdej z tras wymaga obliczenia i podania miesięcznej ceny jednostkowej za przejazd. Wynagrodzenie stanowić będzie sumę iloczynów liczby dowożonych osób w danym miesiącu na danej trasie i podanej miesięcznej ceny jednostkowej.
6. Plan dowozów i odwozów Wykonawca ustali w uzgodnieniu z dyrektorami poszczególnych placówek
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 11 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wybrano wykonawcy, ponieważ oferta z najniższą ceną spośród ofert niepodlegających odrzuceniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie ma możliwości na tą chwilę zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi