Naprawa przepustów droga wojewódzka nr 237 km 19+425 i km 19+650
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227292
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 10:38
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be3c25c3-f5e9-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9561969536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227292 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa przepustów droga wojewódzka nr 237 km 19+425 i km 19+650
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523705717
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa przepustów droga wojewódzka nr 237 km 19+425 i km 19+6502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be3c25c3-f5e9-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001873/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Układanie korytek wodnościekowych
1.1.9 Oczyszczanie przepustów, umocnienie skarp
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140148/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O3.N4.361.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 97767,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przepust DW 237 km 19+425:
1. Ręczna rozbiórka ścianek czołowych przepustu przy użyciu młotów i klinów, konstrukcji kamienno-ceglanych o grubości 40 cm;
2. Przedłużenie przepustu str. prawa i lewa z rury prefabrykowanej ø 600mm o 1000 mm
3. Wykonanie i rozebranie deskowania: ścianek czołowych przepustu;
4. Przygotowane i montaż zbrojenia z prętów stalowych: żebrowanych, o średnicy 12 mm;
5. Przygotowanie masy betonowej na beton żwirowy: C16/20;
6. Wykonanie betonowych monolitycznych elementów konstrukcyjnych: ław i stóp fundamentowych C16/20;
7. Uzupełnienie betonem C16/20 żelbetowych monolitycznych elementów konstrukcyjnych ścianek czołowych przepustu;
8. Roboty ziemne: grunt kat. III (czyszczenie rowu z namułu z wyprofilowaniem skarp rowu, przy grubości namułu: 30 cm oraz pobocza;
9. Oczyszczenie z namułu przepustów rurowych o średnicy 0,65 m i głębokości zamulenie przewodu: do1/4 wysokości średnicy;
10. Umocnienie skarp nasypu kamieniami ułożonymi na podsypce piaskowo-cementowej gr. 15cm;
11. Montaż barier ochronnych stalowych (N2W5A zgodny z PN-EN1317 równoważna względem SP09/4 N2W5A) stalowych U-14a z rozstawem słupków co 4 m.
Przepust DW 237 km 19+650:
1. Ręczna rozbiórka ścianek czołowych przepustu przy użyciu młotów i klinów, konstrukcji kamienno-ceglanych o grubości 40 cm;
2. Przedłużenie przepustu str. prawa i lewa z rury prefabrykowanej ø 600mm o 1000 mm
3. Wykonanie i rozebranie deskowania: ścianek czołowych przepustu;
4. Przygotowane i montaż zbrojenia z prętów stalowych: żebrowanych, o średnicy 12 mm;
5. Przygotowanie masy betonowej na beton żwirowy: C16/20;
6. Wykonanie betonowych monolitycznych elementów konstrukcyjnych: ław i stóp fundamentowych C16/20;
7. Uzupełnienie betonem C16/20 żelbetowych monolitycznych elementów konstrukcyjnych ścianek czołowych przepustu;
8. Roboty ziemne: grunt kat. III (odkopanie przepustu, odtworzenie rowu i wyprofilowanie skarp);
9. Oczyszczenie z namułu przepustów rurowych o średnicy 0,65 m i głębokości zamulenie przewodu: 100 %;
10. Umocnienie skarp nasypu kamieniami ułożonymi na podsypce piaskowo-cementowej gr.15cm;
11. Montaż barier ochronnych stalowych (N2W5A zgodny z PN-EN1317 równoważna względem SP09/4 N2W5A) stalowych U-14a z rozstawem słupków co 4 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133253,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.U.H. ”HURT-TRANS, KAWIKO” Władysław Szyling
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5580005458
7.3.3) Ulica: Zabartowo 38A
7.3.4) Miejscowość: Więcbork
7.3.5) Kod pocztowy: 89-410
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |