Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Andrzejewie
Gmina Andrzejewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00225430
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00225430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 09:33
- Lokalizacja
- Andrzejewo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28898824-0c88-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7591624947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00225430 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Andrzejewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Andrzejewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 36
1.5.2.) Miejscowość: Andrzejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-305
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 862717003
1.5.8.) Numer faksu: 862717003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@andrzejewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.andrzejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/andrzejewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Andrzejewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28898824-0c88-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001311/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa boiska wielofunkcyjnego w Andrzejewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPO.271.2.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 207837,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Istniejące boisko wielofunkcyjne w parku o nawierzchni ze sztucznej trawy.
Dane techniczne:
- wymiary boiska 22,8 m x 39,8 m
- podbudowa z betonu jamistego
Prace polegają na wymianie starej zniszczonej nawierzchni, wykonaniu nowej podbudowy z betonu jamistego i nowej nawierzchni ze sztucznej trawy. Prace obejmują zamontowanie piłkochwytów o wys. 4,0 m osadzenie tulei do słupków do piłki siatkowej i tenisa oraz wykonanie odwodnienia. Istniejące boisko wybudowane zostało 2005 r. Od tamtego czasu nie było remontowane. Sztuczna nawierzchnia uległa zniszczeniu. Pojawiły się zagłębienia, w których po obfitych opadach deszczu tworzą się kałuże, które uniemożliwiają prawidłowe korzystanie z boiska.
Boisko zlokalizowane jest przy głównej ulicy Andrzejewa, ma charakter ogólnodostępny, więc korzystać z niego będą mogli wszyscy mieszkańcy. W bezpośrednim sąsiedztwie boiska w 2019 roku został wykonany nowy plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna a w roku 2018 została wybudowana otwarta strefa aktywności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 251050,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366540 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 251050,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Redoplo sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831717402
7.3.3) Ulica: Św. Marcin 29/8
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-806
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 251050,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |