Roboty czerpalne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – roboty czerpalne w porcie Ustka oraz interwencyjne prace w porcie Łeba w szacunkowej ilości 16 000,00 m3 w roku 2021
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00226583
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00226583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-08 14:35
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d0d12a7-2830-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00226583 z dnia 2021-10-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty czerpalne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – roboty czerpalne
w porcie Ustka oraz interwencyjne prace w porcie Łeba w szacunkowej ilości 16 000,00 m3 w
roku 2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: Nr tel. +48 (58) 355 33 33
1.5.8.) Numer faksu: Nr fax: +48 58 621-72-31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umgdy.ezamawiajacy.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty czerpalne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni – roboty czerpalnew porcie Ustka oraz interwencyjne prace w porcie Łeba w szacunkowej ilości 16 000,00 m3 w
roku 2021
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d0d12a7-2830-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022534/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Roboty czerpalne na terenie administrowanym przez Urząd Morski w Gdyni * roboty czerpalne w porcie Ustka oraz intwrwencyjne w porcie Łeba
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy: ZP.371.35.2021.KC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 800000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty czerpalne na terenie administrowanym przez Urząd
Morski w Gdyni – roboty czerpalne w porcie Ustka oraz interwencyjne prace
w porcie Łeba w szacunkowej ilości 16 000,00 m3 w roku 2021.
2. Zadanie obejmuje roboty podczyszczeniowe w porcie i na torze podejściowym do Portu Ustka
oraz interwencyjne prace w porcie Łeba – czerpanie i wywóz urobku na klapowisko w morzu na
odległość od 1,0 Mm do 3,0 Mm w zależności od miejsca poboru o łącznej szacunkowej ilości 16
000,00 m3. Zadnie w pierwszej kolejności będzie obejmować roboty podczyszczeniowe w porcie
Ustka oraz prace interwencyjne w porcie Łeba. Jeśli Wykonawca nie posiada aktualnej zgody na
usunięcie urobku do morza to w zakresie zadania Wykonawca zobowiązany jest również do:
a) pobrania i zbadania próbek urobku (4 próbki) – koniecznych do uzyskania zezwolenia
opisanego w ppkt. b):
b) złożenia wniosku oraz uzyskania zezwolenia na usuwanie do morza urobku
z pogłębiania dna zgodnie z zapisami paragrafu 2 rozporządzenia Ministra Transportu i
Budownictwa z dnia 26 stycznia 2006 r. w sprawie trybu wydawania zezwoleń na usuwanie do
morza urobku z pogłębiania dna oraz na zatapianie
w morzu odpadów lub innych substancji (Dz. U. z 2006 r. Nr 22, poz. 166).
Jeśli wykonawca posiada w/w zgodę jest on zwolniony z obowiązku jej uzyskania.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 12 do SWZ, Specyfikacja
Techniczna wykonania i odbioru robót Załącznik nr 13 do SWZ, Przedmiar robót Załącznik nr 14
do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w
projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
5. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45244000-9 – wodne roboty budowlane;
45247120-7 – drogi wodne z wyjątkiem kanałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45247120-7 - Drogi wodne, z wyjątkiem kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP – oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2640000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2640000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |