DOSTAWA MATERIAŁÓW I ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ PRZEMYSŁOWYCH - 2
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00283446
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-25 09:55
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951645574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
12 przyznanych
TOMASZ LASZCZYKWrocław, PL
40 283,99 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
175 561,17 PLNBIOENGINEERING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
72 818,46 PLNMDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
42 000 PLNBIOENGINEERING.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
72 818,46 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
175 561,17 PLNA-BioTech M. Zemanek- Zboch SJWrocław, PL
175 561,17 PLNTOMASZ LASZCZYKWrocław, PL
40 283,99 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 292 PLNA-BioTech M. Zemanek- Zboch SJWrocław, PL
175 561,17 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
175 561,17 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
175 561,17 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.