Dostosowanie Szpitala do obowiązujących przepisów prawa poprzez modernizację pomieszczeń składnicy akt na szatnie dla pracowników.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227306
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227306/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 10:41
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5664b733-0a38-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ścianek działowychRoboty malarskie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227306 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Szpitala do obowiązujących przepisów prawa poprzez modernizację pomieszczeń składnicy akt na szatnie dla pracowników.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 66 21 155
1.5.8.) Numer faksu: 14 6621 155
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-brzesko.pl/przetargi-2021-2/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie Szpitala do obowiązujących przepisów prawa poprzez modernizację pomieszczeń składnicy akt na szatnie dla pracowników.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5664b733-0a38-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227306
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003385/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Dostosowanie Szpitala do obowiązujących przepisów praw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164887/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-35/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 249932,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wybranych pomieszczeń wewnątrz istniejącego budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Tadeusza Kościuszki 68 w Brzesku z przeznaczeniem na szatnię dla pracowników. Powierzchnia wszystkich objętych modernizacją pomieszczeń wynosi 217,61m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 31.08.2021.r Zamawiajacy ogłosił postepowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji zgodnie z art.275 pkt 1 ustawy Pzp. na realizacje robót budowlanych w ramach zadania pn. ” Dostosowanie Szpitala do obowiązujących przepisów prawa poprzez modernizacje pomieszczeń składnicy akt na szatnie dla pracowników” w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul.Kościuszki 68,32-800 Brzesko, ogłoszonego w BZP pod numerem: 2021/BZP 00164887/01 z dnia 31.08.2021.r.Termin składania ofert wyznaczony został na dzień 16.09.2021.r do godz. 10:00.
Stosownie do treści art.222 ust.4 ustawy Pzp, Zamawiajacy w dniu 16.09.2021.r przed otwarciem ofert w niniejszym postepowaniu ,udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informacje o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj.249 932,00 zł netto.
Do czasu upływu terminu do składania ofert w niniejszym postepowaniu tj. do dnia 16.09.2021.r do godz.10:00 wpłynęła jedna oferta -Zakład Remontowo Budowlany „GOTEL” Paweł Bigos,33-114 Rzuchowa 378,na wartość netto: 748 355,57 podatek VAT:172 121,78 -wartość brutto-920 477,35 zł.
Wobec tego, że cena jednej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu, przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art.255 pkt.3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 784355,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784355,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |