Remont drogi gminnej Gładyszów – Krzywa nr K270901 w m. Gładyszów w km 1+050 – 2+500
GMINA UŚCIE GORLICKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227042
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227042/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 08:57
- Lokalizacja
- Uście Gorlickie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e7890b4-0c99-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7382144864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227042 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Gładyszów – Krzywa nr K270901 w m. Gładyszów w km 1+050 – 2+500
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UŚCIE GORLICKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892759
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 80
1.5.2.) Miejscowość: Uście Gorlickie
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-315
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183516041
1.5.8.) Numer faksu: 183516041
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usciegorlickie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usciegorlickie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Gładyszów – Krzywa nr K270901 w m. Gładyszów w km 1+050 – 2+5002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e7890b4-0c99-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227042
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008847/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont drogi gminnej Gładyszów - Krzywa nr K270901 w m. Gładyszów w km 1+050 - 2+500
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169460/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BPŚ.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 509487,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU ORAZ ZAKRES PLANOWANYCH ROBÓT
1. Stan istniejący
Droga gminna nr K270911 Gładyszów - Krzywa bierze swój początek na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 977, koniec zaś na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 1492K. Całkowita długość drogi wynosi 4,586km. Na przeważającej części przebiega ona w trenie zabudowanym i posiada na całej długości nawierzchnię bitumiczną o zmiennej szerokości od 5,0m na do 3,00m z jednostronnym rowem wykonaną kilkanaście lat temu. Przedmiotowy odcinek drogi gminnej objęty zamówieniem na którym planuje się wykonać prace remontowe posiada nawierzchnie bitumiczną szerokości 3,0m z obustronnymi poboczami o szerokości od 0,75m do 1,0m. W następstwie eksploatacji drogi, szczególnie przez samochody wywożące drzewo
z lasu, oraz występujących w latach ubiegłych na terenie tut. gminy intensywnych opadów atmosferycznych nawierzchnia drogi uległa znacznemu zniszczeniu.
2. Planowany zakres robót
W ramach przedmiotowego zamówienia planuje się wykonać na istniejącej nawierzchni nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,0m o grubości 10cm ( warstwa ścieralna grub. 4cm + warstwa wiążąca grub.6cm) z poboczami z kruszywa łamanego szerokości 0,75m. W km 1+443 – 1+458, 1+867- 1+932, 2+364 – 2+396 występuje poszerzenie jezdni o 1,1m do 1,5m na których wykonania zostanie nawierzchnia bitumiczna. Wyrównanie ubytków w nawierzchni zostanie wykonane masą bitumiczną. Dla prawidłowego odwodnienia korpusu drogi zostaną odmulenie istniejące rowy.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robot będący załącznikiem do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450890,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598283,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 450890,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szczepan Kroczek KROCZ-BUD Krocz i Buduj
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384407037
7.3.3) Ulica: Słowacka
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450890,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |