,,Likwidacja barier dla os. niepełnosprawnych, poprzez zakup i montaż przy budynku ZPSW-R w Cudzynowicach zewnętrznej samonośnej platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z dokumentacją"
POWIAT KAZIMIERSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227274
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00227274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-11 10:32
- Lokalizacja
- Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b50d587c-0198-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6050013491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00227274 z dnia 2021-10-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Likwidacja barier dla os. niepełnosprawnych, poprzez zakup i montaż przy budynku ZPSW-R w Cudzynowicach zewnętrznej samonośnej platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z dokumentacją"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAZIMIERSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12
1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (041) 35-02-312
1.5.8.) Numer faksu: (041) 35-02-313
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.kazimierzaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kazimierzaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Likwidacja barier dla os. niepełnosprawnych, poprzez zakup i montaż przy budynku ZPSW-R w Cudzynowicach zewnętrznej samonośnej platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z dokumentacją"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b50d587c-0198-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155641/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPSWR.26.02.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 165740,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest likwidacja barier w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się, poprzez zakup i montaż przy budynku Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cudzynowicach zewnętrznej samonośnej platformy dla osób niepełnosprawnych wraz z dokumentacją.
Montaż platformy ma na celu likwidację barier architektonicznych w komunikacji pionowej
w istniejącym budynku dydaktyczno-wychowawczym. Platforma zostanie zlokalizowana przy istniejącym holu wejściowym od strony zachodniej, zapewniając osobom niepełnosprawnym dostęp z poziomu parteru i z zewnątrz z istniejącego chodnika na pierwszy poziom budynku.
Dostęp do wnętrza budynku zostanie zapewniony istniejącym otworami okiennymi, bez naruszania elementów konstrukcyjnych budynku.
Kolejność realizacji poszczególnych prac objętych niniejszym zamierzeniem budowlanym :
• Roboty przygotowawcze – zagospodarowanie placu budowy oraz jego oznaczenie i
ogrodzenie;
• Roboty fundamentowe
• Izolacje – izolacje p. wilgociowe ;
• Budowa i montaż cz. nadziemnych;
• Rozruch kontrolny zainstalowanych urządzeń;
• Prace porządkowe i uruchomienie inwestycji;
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953300-5 - Chodniki
42416100-6 - Windy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262210-6 - Fundamentowanie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135112,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205809,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135112,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA CZAJKA DANIEL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 662 172 11 30
7.3.4) Miejscowość: BEJSCE
7.3.5) Kod pocztowy: 28-512
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135112,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-10-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |